Facebook Google+ Twitter

Przebój lata. Poszukajmy go razem

Lato w pełni. Czas znaleźć przebój, który będzie nucony od morza aż po Tatry. Pytanie - czy w tym sezonie taki się pojawi?

http://www.flickr.com/photos/anirudhkoul/3583105294/ / Fot. http://www.flickr.com/photos/anirudhkoul/3583105294/ Pozwoliłem sobie przedstawić kilka piosenek, które mogą się stać przebojem tegorocznego lata. Uwaga! Zastrzegam sobie prawo do subiektywnej oceny utworów i wykonawców!

Shaun Baker feat. Maloy - Give
Co roku angielski DJ Shaun Baker prezentuje nową propozycję, która ma się stać przebojem sezonu. Teraz jest podobnie - wraz z MaLoY, wokalistką o niezwykłym głosie pochodzącą z Filipin nagrał utwór pt. "Give". Posiada bardzo chwytliwą melodię, która zdecydowanie pasuje na letnie plażowanie. Oczywiście ważny jest również tekst z prostym przesłaniem. Znając wcześniejsze utwory tej pary muzyków można doszukać się pewnych podobieństw pomiędzy wcześniej wylansowanymi przez nich hitami, takimi jak np. "V.I.P.".

Tekstu nie ma co tłumaczyć - po prostu się kochajmy! A w okresie, gdy pomiędzy ludźmi panuje chemia miłości, na pewno nie będzie to trudne. Myślę, że ten singiel jest bardzo dobrym kandydatem na przebój lata. Ktoś może powiedzieć, że ta piosenka jest prymitywna i będzie się pojawiać w radiu tylko podczas wakacji. To tak samo, jak wyjaśniać, po co dajemy się wciągnąć w wakacyjne romanse skoro i tak nic więcej z nich nie wychodzi. A może jednak?

Paulla - Prosto w serce
Każdy, kto słyszał ten utwór zapewne dziwi się, że znalazł się w takim zestawieniu. Ten dość poważny utwór finalistki jednej z polskich edycji "Idola" ma szanse stać się przebojem lata. Głos Pauliny Ignasiak (bo tak naprawdę nazywa się wokalistka) często jest porównywalny do tego, który posiada Edyta Górniak ale moim zdaniem Paulla ma o wiele lepszy głos. Co sprawia, że ten utwór może być hitem lata ? Łatwy tekst, opowiadający o miłości - może jednak nieszczęśliwej, ale jest to piosenka bardzo przystępnie podana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.