Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1427 miejsce

Przebojowa Polka - Katarzyna Litwin

Katarzyna Litwin - manager popularnego zespołu Kombii opowiada o swoich marzeniach, pasjach i pracy w show-biznesie!

Katarzyna Litwin. 7 lat w show-biznesie. Manager popularnego zespołu Kombii. Kobieta przebojowa, która godzi wiele absorbujących zajęć i ról: matki dorastających chłopców, spełniania marzeń zawodowych i znajdowanie czasu w tym wszystkim na swoją pasję, jaką jest taniec. Od 12 marca możemy podziwiać ją w nowym, cyklicznym show telewizyjnej „Dwójki” - pt. "Przebojowe Polki".

Pierwsze kroki


Dla Katarzyny spełnieniem marzeń i największą pasją życia jest taniec. Dla niego zrezygnowała nawet z ukończenia zawodowych studiów wyższych. - Zmysł artystyczny zawsze kierował moje kroki ku scenie, lecz rozwinięcie tej pasji w małym mieście, z jakiego pochodzę było - niestety - trudne. Założyłam agencję artystyczną, w której zajmowałam się organizacją koncertów - wspomina Kasia.

Gdy miała 26 lat sytuacja zmusiła ją do zmiany miejsca zamieszkania. Z niewielkiej mieściny przeniosła się do zupełnie obcego miasta. To, o czym marzyła wydawało się wtedy nieosiągalne: drobna kobietka, samotna matka dwojga dzieci, próbująca pogodzić rolę matki i ojca w jednej osobie, opiekunki synów, sprzątaczki i kucharki. Wynajęte mieszkanie. Lichy samochód. Pani Katarzyna nie poddawała się. Jej motorem do działania i siłą motywacyjną byli nie tylko ukochani synowie, ale przede wszystkim marzenia. Ich realizacja.

- Moja siła wewnętrzna stała się zauważalna dla otoczenia. W najmniej spodziewanym dla mnie momencie zaproponowano mi management zespołu O.N.A. - opowiada. - Praca pozwalała na kontakt z artystami i ludźmi z show-biznesu, choć branża ta nie jest łatwa. Nie ma szans przetrwania tam człowiek słaby, niekonsekwentny, mało zasadniczy i… nie przebojowy. Za sprawą mojego silnego i zdyscyplinowanego charakteru udało się. Nie dopadła mnie na szczęście żadna chora duma i próżność branżowa.

Najważniejsze, żeby się nie poddawać


O.N.A kończy swoją działalność sceniczną. Bliscy pani Katarzyny są załamani perspektywą, że razem z dwoma synami jako bezrobotna pozostanie bez dachu nad głową i środków do życia. - Przestali wierzyć, że osiągnę coś dobrego. Ja tymczasem robiłam wszystko, by się nie dać - wspomina z dumą.
Wkrótce pojawiły się plany reaktywacji zespołu Kombii. Ludzie z branży nie dawali im najmniejszych szans, że się uda. A jednak… Dziś Kombii w składzie: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Ich płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a sale koncertowe zawsze wypełnione są po brzegi.

Synowie – największy skarb matki


- Moje spełnione marzenia to również ukochani synowie, którym oddaje każdą wolną chwilę. Czasem telefonicznie pomagam im w odrabianiu zadań domowych – podobnie, jak kiedyś przez telefon opowiadałam im bajki na dobranoc i śpiewałam kołysanki, by dać im odczuć moją miłość, a jednocześnie zarabiać na nasz dom - opowiada pani Katarzyna.

Samochód, którym jeździ, mieszkanie, w którym uwiła z synami wspólne gniazdko - to tylko jej osiągnięcie; wynik wielu łez spowodowanych ciągłymi rozstaniami, gdy wyjeżdżała daleko, nieprzespanych nocy, wysiłków i trudów zawodowych.

Podstawa to nigdy nie wątpić


Jaka jest zatem pani Kasia? Przede wszystkim uparta, wytrwała, twardo stąpająca po ziemi. Przebojowa i niezależna. Zawsze myśli pozytywnie. Idzie przez życie, jak burza z radością w sercu. Kariera to jej żywioł.Katarzyna Litwin Fot. archiwum prywatne Sukces w jej życiu goni sukces. Nie zraża się niepowodzeniami i porażkami. Przegrana bitwa to nie koniec świata. Wie, że może wygrać wojnę. Robi to z klasą i skromnością. Artystów broni jak lwica. Dobitnie akcentuje swoją indywidualność, niezależność i samowystarczalność.

- Odnoszę sukcesy, jednak najbardziej dumna jestem z synów, którzy każdego dnia swoim zachowaniem i drobnymi gestami dziękują mi za ciężkie chwile, które szczęśliwie już za nami. Nie zatraciłam siebie, a moją dumą jest moja godność. Jestem ciepła a jednocześnie stanowcza, wyrozumiała i konsekwentna, wymagająca - wylicza managerka.

Realizujmy własne marzenia!


- Chciałabym powiedzieć kobietom, które w zamęcie codzienności zatraciły siebie, by odszukały swoje marzenia. W każdej z nas drzemie ogromny pokład sił i energii. Wszystko może się w życiu udać, jeśli będziemy w to wierzyć. Nie ma rzeczy niemożliwych - to od nas zależy, jak potoczy się nasze życie. Umiejmy czekać i wierzmy, że jest na co.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

ukesiak
  • ukesiak
  • 25.06.2012 20:21

Spóźniona jak najbardziej się zgodzę z niedźwiedzicą.. Przemiła osoba, nie da się nie lubić <3

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wiktor Kucaj
  • Wiktor Kucaj
  • 18.03.2012 15:45

Witold Konopiński, jeśli komuś zarzucasz brak wiedzy, to zawsze sobie sprawdź, czy to co piszesz ma pokrycie w faktach. Wychodzi na to, że to ty jednak nie znasz historii grupy Kombi i wypisujesz głupoty. Kombi rzeczywiście powstało w latach 70/80, jako kapela Muzyki Młodej Generacji. Najpewniej, nie było cię wtedy na świecie i błędnie myślisz, że historia rozpoczyna się od twoich narodzin. Grały wtedy: Exodus, Budka Mech i jeszcze parę innych, w tym i Kombi. Ja wiem, że głupota nie boli, i że głupcy rządzą światem, ale przynajmniej staraj się nie obrażać ludzi pracowitych i mądrych...

Komentarz został ukrytyrozwiń
niedzwiedzica
  • niedzwiedzica
  • 18.09.2011 14:12

Pani Kasia to wspaniala menagerka ! uwielbiam ją jest taka miła i sympatyczna !
pełna podziwuu!:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
A
  • A
  • 23.05.2011 10:32

Z zadnej niewielkiej miesciny tylko z miasta LANCUTA!!! a sukces nalezal sie jej! mloda, ambitna, przezdolna i KREATYWNA!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Taka przebojowa, że nie zna historii grupy, której rzekomo jest managerem. Kombii pani Katarzyno powstało w 2003 r. a nie latach 80.!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.