Facebook Google+ Twitter

Przebojowy pop - Franco i jego nowa płyta New Dawn

Franco to popowy artysta z Madeiry, niewielkiej wyspy przy Portugalii. Jego słoneczna, popowa muzyka rozjaśni niebo nad każdym zasmęconym słuchaczem.

Fot. Franco / Fot. Materiały ArtystyFranco to popowy artysta z Madeiry, który dzięki swojemu ciepłemu głosowi i chwytliwym piosenkom ma szansę stać się objawieniem 2015 roku. Dla mnie stał się takim objawieniem.

Kawałek I Won't Get Hurt ma w sobie ten letni vibe, przypominający trochę Ready Or Not Brigitte Mendler i raz usłyszany już zawsze będzie bujał w głowie. Podobne w nastroju są piosenki Crazy, z bardziej danceowym rytmem i lekko rockowym podkładem gitar i klawiszy. Coś jak utwory Bon Joviego, tyle że w nieco subtelniejszym sosie.

Flashbacks to perfekcyjna piosenka do radia, z fajnym popowym bitem i nadzieją w ciepłych klawiszach. Hicior jak się patrzy. Podobnie jak Keep It Up, który śmiało mógłby być zaśpiewany przez Olliego Mursa, i byłby wielkim przebojem na całym świecie.
Drugie oblicze tej płyty jest balladowe. I Wanna Tell You czy I Wont Let You Go to tak zgrabne i słodkie pieśni jak numery The Script. Tytułowy New Dawn brzmi jak nowe U2. Porównania się tu nasuwają same, i to jest raczej komplement niż tylko samo porównanie.

Fot. Franco / Fot. Materiały ArtystyTa muzyka nie krzyczy, nie jest ofensywna dla uszu. Nie bierze jeńców. Po prostu mówi: Posłuchaj i pokochaj.
Do płyty jako bonusy dołączone są dwa kawałki po portugalsku, balladowe, piękne, Iglesiasowskie dźwięki (Juliowe i Enriquowe w jednym).

Jak powiedziałem wcześniej to świetny soundtrack do lata, które nadchodzi. Ae też fajnie się tej płyty wiosną, gdy wszystko budzi się do życia. Bo ten krążek budzi do życia - uszy i zmysły. I serce.

Więcej: www.francoworldwide.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.