Facebook Google+ Twitter

"Przebywajmy ze sobą" na Hożartach

Ulica Hoża w Warszawie po raz trzeci obchodzi swoje święto. Tym razem pod hasłem "Przebywajmy ze sobą".

Hożarty na Hożej / Fot. Ilona BerezowskaW samo południe, przecięciem wstęgi, mieszkańcy ulicy Hożej rozpoczęli swoje święto pod hasłem „Przebywajmy ze sobą”. Hożarty nie są jednak festynem. Nie ma tu waty cukrowej, hałaśliwej muzyki ani tłumów. Można przejść całą ulicę i nawet nie zauważyć, że coś się dzieje.

Ot, nagle, między półkami księgarni natrafiamy na wieszaki z ubraniami młodych, polskich projektantów, drzewo na rogu Hożej i Marszałkowskiej prosi, by nazywać je po imieniu - Lusia, w strefie Eko możemy spróbować żywności makrobiotycznej lub wymienić nieuważane rzeczy na pchlim targu, galerie kuszą zniżkami, studenci ASP sprzedają swoje prace.

Mieszkańcy i liczni goście nie rozstają się z programem, by mieć pewność, że nie ominie ich żadna atrakcja. Wymieniają się informacjami, gdzie jeszcze warto pójść i gdzie już byli. A wydarzeń nie brakuje.

Na tych, którzy korzystając z pięknej pogody wybiorą się na Hożą, czeka jeszcze możliwość poćwiczenia jogi (godzina 18, Hoża 69), kiermasz plakatu (od 17 - Hoża 40), koncert operetkowy i film o Wiktorii Kaweckiej, ulubionej primadonnie Operetki Warszawskiej, która pod nr 39 miała swoją kamienicę ( klub Hoża 41 godz. 18) i afterparty.

Więcej informacji: www.hozarty.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.