Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10893 miejsce

Przecieszyn. Nielegalne wysypisko śmieci ze Śląska

Policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy na zlecenie swojego pracodawcy, wysypali około 20 ton odpadów w miejscu niedozwolonym. Stało się to dzięki informacji telefonicznej jednego z mieszkańców i błyskawicznej reakcji policjantów.

 / Fot. Archiwum KPP OświęcimDyżurny Komisariatu Policji w Brzeszczach otrzymał zgłoszenie od mieszkańca Przecieszyna o ciężarówkach z których wysypywane są śmieci w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce i zastali dwóch kierowców, mieszkańców Śląska, przy swoich wywrotkach. W  / Fot. Archiwum KPP Oświęcimtrakcie czynności ustalili, że pracują oni dla jednej z firm transportowych i właśnie zrealizowali zlecenie na przewiezienie odpadów ze Śląska i wysypanie ich w Przecieszynie.

 / Fot. Archiwum KPP Oświęcim- Policjanci ustalają szczegóły nielegalnego procederu i sprawdzają czy do podobnych przypadków dochodziło już wcześniej na terenie sąsiednich miejscowości – ujawniła rzeczniczka prasowa komendanta powiatowego Policji w Oświęcimiu asp. sztab Małgorzata Jurecka. - O sprawie powiadomiliśmy Inspektorat Ochrony Środowiska.


Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.