Facebook Google+ Twitter

Przeciwnicy Obamy porównują go do sprawcy masakry z Denver

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-07-31 17:55

Nieopodal miejscowości Boise w stanie Idaho w USA stanął billboard, na którym widnieje twarz prezydenta Baracka Obamy i sprawcy masakry w Denver - Jamesa Holmesa.

 / Fot. screen Na elektronicznym billboardzie (o wymiarach 5 na 10 m) została zestawiona twarz prezydenta Baracka Obamy i sprawcy masakry w Denver -
Jamesa Holmesa.

Nad zdjęciami zostały umieszczone napisy: "Zabił 12 osób w kinie. Wszyscy spanikowali" (Holmes) i "Swoją polityką zagraniczną uśmiercił tysiące, otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla" (Obama).

Billboard jest dziełem zwolenników zmarłego w 2010 roku działacza walczącego o pokój - Ralpha Smeeda - wielkiego przeciwnika Obamy.

Twórcy nie widzą w tym plakacie nic niestosownego i twierdzą, że dzięki niemu zwrócili uwagę społeczeństwa na coraz większą liczbę ofiar wśród amerykańskich żołnierzy walczących poza granicami kraju (Afganistan, Irak).Maurice Clements, były deputowany Idaho, który kontynuuje tradycję
Smeeda zastrzega się jednak: "Nie mówimy, że Obama jest szaleńcem, ale porównujemy i pokazujemy, jak reaguje amerykańskie społeczeństwo".

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 31.07.2012 21:40

Jestem pod wrażeniem!!! Czyżby zmiana jałowego politycznego jadłospisu amerykanów???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.