Facebook Google+ Twitter

Przed Justyną Kowalczyk start w Rybińsku! Jak pobiegnie Polka?

Od piątku do niedzieli rozgrywane będą kolejne pucharowe biegi z Justyną Kowalczyk i Sylwią Jaśkowiec. Jednak wszystkie konkurencje będą przeprowadzane w stylu dowolnym, a ten naszej mistrzyni olimpijskiej nie odpowiada, tak jak klasyczny.

Justyna Kowalczyk najbardziej nastawia się na biegi stylem klasycznym, choć w tym sezonie tak nielubianą "łyżwą" radzi sobie całkiem dobrze. W rosyjskim i mroźnym Rybińsku odbędzie się bieg na 10 km, sprint oraz bieg łączony.

Jednak nie wykluczone, że nasze reprezentantki dobrze się zaprezentują. Pamiętamy jeszcze doskonale 3. miejsca w Otepaeae, w sprincie drużynowym właśnie "łyżwą". Szanse na dobry ma również Maciej Staręga, zwłaszcza w sprincie.

Po zawodach w Rosji zawodniczki będą miały przerwę w startach do 14 lutego. Potem przeniosą się do szwedzkiego Oestersund. Justyna Kowalczyk jeszcze przed sezonem mówiła, że najprawdopodobniej ten start odpuści i zobaczymy ją dopiero podczas MŚ w Falun.


PROGRAM zawodów Pucharu Świata w biegach narciarskich w Rybińsku:

piątek, 23 stycznia
kobiety - bieg na 10 km techniką dowolną (godz. 10:00)
mężczyźni - bieg na 10 km techniką dowolną (12:30)

sobota, 24 stycznia
sprint techniką dowolną (10.30 kwalifikacje, ćwierćfinały od 12:30)

niedziela, 25 stycznia
kobiety - bieg łączony 7,5+7,5 km (9:00)
mężczyźni - bieg łączony 15+15 km (12:30)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Wskazywanie autorom literówek, błędów ortograficznych, niedociągnięć edycyjnych i BŁĘDÓW MERYTORYCZNYCH (!!!) to nie jest ich obrażanie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie pozwolę by ktoś mnie obrażał. I nie będę odpisywać już na Pańskie komentarze, więc szkoda Pana fatygi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ktoś tu nie lubi krytyki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już niech Pani nie konsultuje. Sam znalazłem. Wystarczy trochę analizy. Udowadniam, że zdanie, o którym pisałem zawiera błąd merytoryczny. Tutaj chociażby Justyna Kowalczyk mówi, że chciała startować w każdych zawodach Pucharu Świata: http://sport.tvp.pl/18066497/kowalczyk-rezygnuje-bo-przeciez-widac

Taka z Pani dziennikarka, takimi "cennymi" informacjami nas, czytelników Pani raczy. Błąd merytoryczny to jeden z najgorszych błędów. Sprawia, że dana osoba jest niewiarygodna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Justyna Kowalczyk jeszcze przed sezonem mówiła, że najprawdopodobniej ten start odpuści i zobaczymy ją dopiero podczas MŚ w Falun". A to zdanie to Redakcja powinna usunąć. Proszę to skonsultować z kimś, nawet stąd, bo to nie jest prawda. To jest błąd merytoryczny. Justyna Kowalczyk to przed sezonem miała cel, żeby startować we wszystkich zawodach Pucharu Świata, bo nigdy tego nie zrobiła. Dopiero w trakcie sezonu zmieniła zdanie. A dopiero niedawno powiedziała, że chyba się nie wybiera na zawody tuż przed MŚ. Proszę nie wprowadzać w błąd czytelników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moje uwagi nie są "cenne". One naprawdę są cenne, tylko Pani nie chce się uczyć. Dyskutujemy tu już bardzo długo. Artykulik jest króciutki, a nadal niepoprawiony. Nadal są złe elementy. Jest Pani młoda, niedoświadczona, widać, że nie pracuje z wymagającym klientem, dla którego są tworzone raporty. Jakby tam była chociaż jedna literówka, to by Pani zobaczyła co to znaczy praca nad sobą i nad tekstem.

Nadal jest źle. Oto dowody:

Jest: Pamiętamy jeszcze doskonale 3. miejsca w Otepaeae, w sprincie drużynowym właśnie "łyżwą". Powinno być: Pamiętamy jeszcze doskonale 3. miejsce w Otepaeae, w sprincie drużynowym właśnie "łyżwą". Pisałem Pani, że chociaż na każdym stopniu podium stały po 2 zawodniczki, to do statystyk liczy się "trzecie miejsce" (jedno!), a nie "trzecie miejsca" (kilka!).

Jest: Szanse na dobry ma również Maciej Staręga, zwłaszcza w sprincie. Niczego Pani w tym zdaniu nie brakuje? Upiera się Pani, że czytała tekst uważnie? Nie widać. Pisała Pani, że liczy się szybkość. Owszem, liczy się, ale bezbłędna szybkość. Poza tym, od publikacji minęło tyle czasu, że było wiele okazji do uzupełnienia.

Czepiam się? No chyba nie, skoro nie jest dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe gdzie są błędy ortograficzne? Dobrze przyznaje nielubiana było źle napisane. Ale poprawiłam. Artykuł był pisany na szybko, ponieważ chyba najważniejsze aby informacje pojawiały się jak najszybciej - na tym polega dziennikarstwo. Jednak to nie oznacza, że go nie czytałam drugi raz. Po drugie ja się cały czas uczę i mam prawo robić jakiś błąd, ale pracuję nad tym i naprawdę proszę mi wierzyć teraz piszę o niebo lepiej niż chociażby rok temu. Człowiek nabywa doświadczenia, wiedzy z każdym rokiem. I niech Pan swoje "cenne" uwagi zachowa dla siebie. Bo ja nie mam zamiaru w żadną dyskusję się wdawać. Będę robić po prostu swoje i tyle. Temat skończony. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie, z datą przeszarżowałem. Ale niech się Pani, Pani Karolino, trzyma jednej formy i będzie konsekwentna. Poza tym było wiele literówek, jak zwykle. I też błędy ortograficzne. Różnica polega na tym, że ja potrafię się przyznać do przeszarżowania, a Pani się upiera w kwestiach oczywistych. To nie jest czepianie się każdego słowa, tylko dążenie do uzyskania poprawnego językowo i stylistycznie i edycyjnie tekstu. Po co publikować z błędami i literówkami? To niechlujstwo.

Panie Piotrze, to, że ktoś nie napisał tutaj niczego, to nie oznacza, że zna się gorzej. Chce Pan sugerować, że im większa liczba artykułów, tym ktoś lepiej pisze? Nieprawda. Proszę sobie spojrzeć chociażby na ten mój komentarz. Czy są w nim literówki, błędy ortograficzne? Nie ma. Nawet jak komentuję, to się staram, a tu powstaje artykuł z takimi słabostkami.

Brakuje mi tego, co było przed laty. Była wielka redakcja, która uczyła nowych i nie pozwalała im publikować nim materiał nie przeszedł moderacji. Literówki i błędy były odsyłane do poprawy do skutku.

Pani Oliwio, czy te czasy wrócą? Powstał o tym świetny materiał kilka dni temu: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję! Nie mam zamiaru się zrażać, ale smutne to, że ktoś czepia się każdego słowa w artykule... Dziękuję za dobre słowa ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Karolino proszę się nie zrażać Ojcowskim komentarzem, kogoś kto nie opublikował na Wiadomościach żadnego materiału, bądź sobie stworzył kolejny profil. Takich też tutaj mamy "specjalistów", no niestety, musimy sobie z nimi radzić. Życzę Pani powodzenia w naszym gronie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.