Facebook Google+ Twitter

Przed nami Boogie Brain w Szczecinie

Dziś i jutro, 22 i 23 sierpnia, Szczecin organizuje I Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Boogie Brain. Jest to pierwszy festiwal dla wokalistów i instrumentalistów eksperymentujących z brzmieniami alternatywnymi i rockowymi.

 / Fot. plakat promujący festiwalSzczeciński Festiwal ma integrować działania muzyczne, teatralne, filmowe, multimedialne i warsztatowe. Występy odbywać się będą na dwóch scenach - na terenie Jasnych Błoni i Teatru Letniego.
W ciągu dwóch dni zaprezentują się didżeje i muzycy wyznaczający współczesne trendy w muzyce elektronicznej i alternatywnym rocku. Organizatorzy zaprosili gwiazdy londyńskiej, berlińskiej i polskiej sceny dubstep, drum'n'bass, techno, nu jazz i electro. W programie przewidziano również warsztaty didżejskie, paradę platformy soundsystemowej, kino festiwalowe.

Przed publicznością wystąpią m.in. Jacek Kulesza, polskie formacje Pink Freud i Ros & Wiosna, brytyjska gwiazda muzyki fusion LTJ Bukem, didżej Nookie, londyńsko-berliński zespół Jazzsteppa, kolektyw Mala (Digital Mystikiz) & SGT Pokes z Londynu, legenda techno z Berlina, pionier tech-dubu Mark Ernestus.

Organizatorem Boogie Brain jest Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Kulturalnych „Szczecin Główny”.

Karnety na cały festiwal kosztują w przedsprzedaży 50 zł, bilety na poszczególne dni - 30 zł. Na koncerty na Jasnych Błoniach - wstęp wolny. Pierwsze 500 osób, które kupi bilet lub karnet, otrzyma w prezencie płytę Boogie Shake. Więcej informacji można uzyskać na: www.boogiebrainfestival.pl.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: muzyka


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.