Facebook Google+ Twitter

Przed nami PŚ w Sapporo! Czy Stoch będzie na podium?

W ostatnich latach zawodnicy z czołówki nie lecieli do dalekiej Japonii, a odpoczywali w Europie. Jednak najwyraźniej tym razem skoczków przyciągają punkty, które można zdobyć do PŚ.

W Japonii będzie można zgarnąć aż 200 punktów, bo odbędą się dwa konkursy indywidualne. W czołówce "generalki" jest ścisk, więc zawodnicy przyjechali walczyć, bo każde "oczko" może okazać się na wagę złota.

Schlierenzauer odpuszcza zawody

W tym roku, w przeciwieństwie do poprzednich lat tylko kilka skoczków nie uda się do kraju kwitnącej wiśni. Wśród nieobecnych możemy wymienić Gregora Schlierenzauera. Zawodnik z Austrii ostatnio nie skacze daleko i uznał, że potrzebuje odpoczynku. - "Chciałbym pojechać do Japonii, ale potrzebuję odpoczynku przy dużych trudach sezonu" – napisał Austriak na swoim blogu.

Do Japonii nie poleci też Szwajcar Simon Ammann, który doznał groźnie wyglądającej kontuzji podczas PŚ w Wiśle.Szwajcar miał wstrząśnienie mózgu i jeszcze wraca do zdrowia, choć niebawem na pewno zobaczy go na skoczni.

Wyzwaniem nie skoki, a akceptacja nowego czasu

Japonia jest daleko położona, a różnica czasu między Polską, a Japonią to 8-9 godzin. Właśnie dlatego większość zawodników odpuszczała zawody na Okurayamie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ja nie muszę wierzyć. Niech Pani po prostu pokaże to jakością swoich materiałów i mnie w komentarzach nie będzie. Zniknę.

Brakuje mi tego, co było przed laty. Była wielka redakcja, która uczyła nowych i nie pozwalała im publikować nim materiał nie przeszedł moderacji. Literówki i błędy były odsyłane do poprawy do skutku.

Redakcji, czy te czasy wrócą? Powstał o tym świetny materiał kilka dni temu: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pracuję, a jak nie chce Pan uwierzyć, to Pana problem.. Ja nie będę wdawać się w dyskusję. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja mam podstawy, i współpracuję ze znanymi redakcjami!!! Skoro Pan ma większe możliwości, to niech napiszę artykuł...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po pierwsze, Schinezauer odpuszcza zawody to jest podtytuł. I przepraszam, ale nie potrzebuję korektora.., nie musi Pan do każdego artykułu pisać swoich 'rad". Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.