Facebook Google+ Twitter

Przed wyborami przyspieszyły remonty ulic w Warszawie

Warszawskie władze samorządowe, na kilka tygodni przed wyborami postanowiły w szybkim tempie zrealizować obietnice wyborcze. Zdaniem fachowców efekty tej działaności mogą być inne od oczekiwanych.

zdjęcie ilustracyjne / Fot. Wikimedia Commons – repozytorium wolnych zasobówSerwis RMF24, podaje przykład ulicy Dźwigowej, która została zmodernizowana po kilkunastu dniach. Po zdjęciu nawierzchni okazało się, że pod ulica znajduje się praktycznie zbiornik wodny. Porządny remont, wraz z odwodnieniami potrwać powinien nawet kilka miesięcy.

Dalej wymienia się wiadukt na Trasie Siekierkowskiej, który oddano miesiąc przed terminem. Mimo złych warunków atmosferycznych zakończono również remont ulicy Francuskiej. Efekt pośpiechu przy robotach budowlanych jest taki, że na chodnikach stoi woda i poodklejały się pasy. W dwa tygodnie oddano pas Alei KEN. Czeka on na odbiór techniczny.

Podobnie rzecz wygląda z wymianą infrastruktury wodociągowej. Najpierw za 1 mln złotych wyremontowano nawierzchnię ulicy Żelaznej, by w tym roku rozkopać ją ponownie. Rury wymienono, ale nawierzchnia zaczęła się zapadać. Rzecznik warszawskich wodociągów uspokaja jednak. Ulica jest na gwarancji i wykonawca wykona kolejny remont.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

HGW rulez.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.