Facebook Google+ Twitter

Przedpremierowy pokaz DVD Formacji Chatelet

5 lutego w Rotunda Cafe odbył się przedpremierowy pokaz DVD Formacji Chatelet. Impreza połączona została z cyklicznymi spotkaniami pod nazwą "Pytania Niekontrolowane".

Zdjęcie udostępnione na licencji CC-BY / Fot. Askaniusz PetynkaFormacja Chatelet to grupa kabaretowa, która powstała w 1996 roku z inicjatywy Krzysztofa Niedźwiedzkiego i przy udziale Adama Grzanki, Adama Małczyka i Pawła Rybaka. W 1997 Formacja Chatelet zdobyła Grand Prix w przeglądzie kabaretowm PAKA. Obecnie w skład grupy wchodzą: Adam Małczyk, Adam Grzanka, Michał Pałubski oraz Askaniusz Petynka.

5 lutego w Rotunda Cafe w Krakowie miały miejsce "Pytania Niekontrolowane", które są cyklicznymi spotkaniami, polegającymi na prowadzeniu wywiadu, dotyczącego działalności zawodowej i życia prywatnego artystów kabaretowych. Miejsce miał również przedpremierowy pokaz DVD Formacji Chatelet. Sala wypełniona była po brzegi, fani jak zwykle dopisali, a dla niektórych zabrakło nawet miejsc siedzących. Prezentacja fragmentów najnowszego DVD, które swoją premierę będzie miało 19 lutego 2010 roku, poprzedziły Pytania Niekontrolowane. Dowiedzieliśmy się niezwykłych rzeczy na temat Formacji, ale również chłopcy uchylili rąbek tajemnicy z życia prywatnego oraz tego co lubią, co ich wzrusza, a co denerwuje. Poznaliśmy ich cechy charakteru, mocne i słabe strony. Ile zaskakujących pytań, tyle też zaskakujących odpowiedzi. Miłośnikiem wszelkiego rodzaju balsamów do ciała okazał się Adam Małczyk, Adam Grzanka ukazał zaś swoją pasję muzyczną oraz miłość do swoich dwóch wspaniałych kotów.

Formacja Chatelet zaprezentowała fragmenty nowo powstałej i długo wyczekiwanej zarówno przez fanów, jak i samą Formacją płyty DVD. I słusznie, gdyż nie jest to taka zwykła płyta. Nie zobaczymy na niej ściśle wyreżyserowanego show. Chłopcy zapewnili ponad dwugodzinną atrakcję bez jakichkolwiek retuszy, wycinania czy reżyserowania scen. Stuprocentowo autentyczna płyta oraz Formacja, właśnie taka jaką ją kochamy, podziwiamy i doceniamy. Oprócz występów chłopcy zaserwowali mnóstwo dostępnych na DVD atrakcji między innymi podgląd grupy podczas przygotowań do sesji zdjęciowej, ich autentyczne reakcję, fantastyczne poczucie humoru oraz niezliczona ilość zdjęć. Polecam ją każdemu, nie tylko zagorzałym fanom, ale również tym, którzy chcą od podstaw poznać Formację Chatelet i być może w przyszłości dołączyć do grupy największych fanów chłopaków. Płytę polecam również ze względu na moc atrakcji na niej zawartych, jest ona gwarancją dobrej kilkugodzinnej zabawy, do której będziemy wracać bez względu na wszystko. Bo kto jak nie kabaret jest w stanie poprawić nawet najpodlejszy humor.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.