Facebook Google+ Twitter

Przedsiębiorcy porozmawiają o eksporcie w Bydgoszczy- zaproszenie

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Bardzo wiele mówi się o problemach i pozytywnych aspektach eksportu w Polsce. 26 wrześnie w Bydgoszczy będzie możliwość rozmowy i dyskusji.

 / Fot. Materiały prasowe organizatorów Do udziału w konferencji „ Polski eksport: podbój nowych rynków” zaprasza Stowarzyszenie Integracja i Współpraca oraz Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Urzędzie Marszałkowskim Toruniu, przy współpracy z Ministerstwie Gospodarki.
Spotkanie odbędzie się 26 września 2013 r., w godz. 10.00-17.00 w Hotelu City w Bydgoszczy (ul. 3 maja 6, sala B+C). Jest bezpłatne!

Konferencja skierowana jest głównie do przedsiębiorców z różnych branż prowadzących działalność eksportową/ importową lub planującym jej podjęcie.Ma ma celu pokazanie tego co i jak można zrobić, jakie są możliwości wsparcia, oraz pokazanie pozytywnych wzorców. Jak zawsze przy tego typu spotkaniach będzie można podyskutować na forum oraz rozmawiać w kuluarach. To doskonałe miejsce na nawiązywanie biznesowych kontaktów, oraz dzielenie się swoimi spostrzeżeniami. W pierwszej części konferencji będzie można podyskutować z przedstawicielami Ministerstwa Gospodarki i instytucji otoczenia biznesu na temat przyszłości polskiego eksportu w nowej perspektywie 2014-2020,a także zostaną zaprezentowane informację na temat projektu realizowanego przez COIE na rzecz polskich przedsiębiorców.
W drugiej części uczestnicy przyjrzą się poszczególnym rynkom zagranicznym, tj. rynkom wschodnim, Afryce i Ameryce Południowej, a także działaniom marketingowym na rynkach zagranicznych w oparciu o case study.

Spotkanie poprowadzi dr Jacek Janiszewski, przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, do udziału w wydarzenia zaproszono ekspertów znających tematykę eksportu zarówno od strony naukowej jak i życiowej.

*Ze względu na uwarunkowania organizacyjne należy zgłosić o zgłoszenie udziału do dnia 20 września 2013 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego ,pod numerem telefonu Stowarzyszenia Integracja i Współpraca w Toruniu tel. (056) 655 58 16, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres e-mail: eksport@kujawsko-pomorskie.pl oraz paulina.janiszewska@forumgospodarcze.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń, przy czym pierwszeństwo mają przedsiębiorcy prowadzący działalność eksportową/ importową i/ lub planujący jej podjęcie oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu i organizacji gospodarczych. Potwierdzeniem wpisania Państwa na listę uczestników spotkania będzie e-mail odesłany przez organizatora.
Program konferencji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.