Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18129 miejsce

Przedsiębiorcy żegnają się z papierowymi dokumentami.

Jeżeli prowadzisz firmę,doskonale wiesz jak krótka jest doba.Musisz być jednocześnie handlowcem,marketingowcem,szoferem, specjalistą od kadr czy księgowym.O jedną z tych rzeczy już nie musisz się martwić,pod warunkiem ściągnięcia aplikacji.

Programy do prowadzenia księgowości nie są niczym odkrywczym. Wiele mikro i małych firm z nich korzysta i aż strach pomyśleć o tym jak kontrolowano księgowość firmy w czasach, gdy nie było komputerów. Programy komputerowe są zbawieniem, natomiast mają swoje wady. Przede wszystkim: aby z nich korzystać potrzebny jest komputer. Matka technologia rozwiązała ten problem już kilka ładnych lat temu ofiarując nam laptopy, jednak i to okazało się w pewnym momencie niewystarczające.

Gdy nie widzisz blatu spod gąszczu papierów, wiedz, że coś się dzieje.


Różne są motywy otwierania biznesów. W większości jest to chęć bycia niezależnym, możliwość samodzielnego decydowania o swojej karierze, czy realizacja swoich pasji. W trakcie prowadzenia firmy okazuje się, że zamiast skupiać się na pracy marzeń, próbujemy uratować się z powodzi dokumentów. Wyliczanie delegacji, wysokości podatku, sporządzanie faktur, korekt i rozliczeń… końca nie widać.

Pół biedy jeżeli masz biuro i komputer z programem do prowadzenia księgowości. Jeżeli jednak Twoja praca opiera się na wyjazdach i pracy z klientem, prawdopodobnie zamiast na odpoczynku, wieczory spędzasz na wystawianiu papierów. To właśnie na te potrzeby odpowiada najnowsza aplikacja na urządzenia mobilne, o nazwie Quenta.

Wystawiaj faktury z telefonu.

Idźmy o krok dalej! Skoro nasze smartfony mają GPSy, aparaty, dyktafony, kamery, możliwość odtwarzania muzyki, kalendarze i milion innych funkcji, dlaczego nie zainstalować na nich programu do prowadzenia księgowości? Telefon mamy zawsze przy sobie i nie potrzebujemy już komputera aby dostać się do oprogramowania księgowego.

„Firmę budowlaną prowadzę od 10 lat. To branża, w której nie ma czasu na siedzenie za biurkiem. Moi pracownicy są ciągle w rozjazdach – prowadzimy prace w różnych rejonach Polski. Rozliczanie delegacji dotąd pochłaniało zbyt wiele czasu. Odkąd pracuję z Quentą, delegacje rozliczają się praktycznie same. System rejestruje trasę i wylicza kilometry, a pracownicy nie muszą martwić się o zagubione rachunki czy faktury – wystarczy, że je sfotografują. Co najlepsze – to nie ja muszę wyliczać wysokość diet czy rozliczać zaliczki lub wydatki – wystarczy kilka kliknięć i zrobione.”- komentuje Pan Artur z Inowrocławia, użytkownik Aplikacji Quenta.

Aplikacja ma wiele funkcjonalności, które potrzebne są przy prowadzeniu firmy, ponieważ powstawała przy pomocy przedsiębiorców, których opinie i uwagi były cennymi wskazówkami przy wdrażaniu różnych funkcjonalności.
Szczegóły o programie można znaleźć na stronie: www.quenta.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-20013. DOTACJE NA INNOWACJE.

 / Fot. Quenta

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.