Facebook Google+ Twitter

Przedświąteczne kiermasze - co, gdzie, kiedy...

Przywykliśmy do tego, że wręczane nam podarunki to zazwyczaj drobiazgi.Mało kto wie, że wśród rzeczy dostępnych na kiermaszach świątecznych można znaleźć prawdziwe cudeńka. Czas zatem na maraton po targach sztuki i dizajnu!

Biżuteria / Fot. http://sxc.hu/Na tego typu kiermaszach każdy znajdzie coś dla siebie. Naszym bliskim możemy zafundować więc całkiem niedrogi, ale i unikatowy prezent, który jest nie do nabycia w żadnym innym sklepie. A wybierać jest w czym - niepowtarzalna biżuteria, komiksy, albo zabawki niedostępne na rynku. Miłośnicy kultury, sztuki, albo melomani długo nie opuszczą przedświątecznych kiermaszy. Będą mogli zrobić tam nie tylko zakupy, ale także i się pobawią. Na większości targów organizatorzy zadbali również o dobrą rozrywkę. Nie zabraknie ciekawych wystaw i koncertów. Kiermasze przedświąteczne są organizowane niemal we wszystkich większych miastach Polski. Zobaczcie, gdzie jeszcze możecie kupić coś naprawdę niepowtarzalnego!

W Szczecinie, 19 grudnia odbędzie się Kiermasz Dizajnu. Na ten jeden dzień Piwnica Kany zamieni się w artystyczny jarmark, na którym będzie można zaopatrzyć się w prezenty dla miłośników wzornictwa. Swoje prace (dizajnerską biżuterię, autorskie kolekcje ubrań, okolicznościowe kartki hand-made) pod jednym dachem zaprezentuje ponad 30 projektantów. Jeśli ktoś będzie miał problem ze świątecznym podarunkiem dla dzieci, organizatorzy znaleźli na to rozwiązanie - w specjalnej dziecięcej strefie będzie można zakupić kreatywne zabawki. Kiermasz Dizajnu to swoista reinterpretacja tradycji. Tam spotykają się formy na wskroś współczesne oraz te tkwiące korzeniami głęboko w historii i tradycji artystycznego rzemiosła. Znana od wieków formuła kiermaszu sprawia, iż kontakt artysty z odbiorcą wzbogaca się o nowe treści. Chwila rozmowy, wymiana doświadczeń i inspiracji, okazane zainteresowanie wysuwają się na pierwszy plan.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.