Facebook Google+ Twitter

Przedszkolak z indeksem

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-10-01 13:24

Wykłady dla maluchów rozpoczną się jeszcze w październiku. Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy otwiera się na najmłodszych bydgoszczan.

 / Fot. UTPDzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi studenci. Inicjatywa ta ma zachęcać je do poznawania świata nauki oraz pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytania nurtujące najmłodszych. To już kolejna edycja wykładów w ramach Uniwersytetu Dziecięcego. Maluchy podczas specjalnie opracowanych wykładów w tym roku będą mogły posłuchać ciekawostek o zwierzętach. Naukowcy przybliżą im także mechanizmy zjawisk fizycznych i zaprezentują ciekawe doświadczenia chemiczne. W niektórych eksperymentach dzieci będą mogły brać czynny udział.

Mali studenci dowiedzą się też sporo o tym jak zbudowane są roboty i zobaczą je na własne oczy.
Wszystkie informacje będą podane w sposób prosty, językiem przystępnym dla najmłodszych, co
stanowić będzie nie lada wyzwanie dla wykładowców...

Zeszłoroczny cykl wykładów dla maluchów cieszył się ogromną popularnością. Swoje pociechy zapisało kilkuset rodziców. Zapisy na drugą edycję rozpoczynają się 1 października. Udział w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego jest odpłatny. Opłaty związane są z partycypacją rodziców/opiekunów dziecka w kosztach prowadzenia przedsięwzięcia (zakup materiałów dla dzieci oraz catering). Cena za semestr wynosi 30 zł. Wpłat można dokonywać na nr konta, podany na stronie internetowej Uniwersytetu Dziecięcego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.