Facebook Google+ Twitter

Przedszkolny plac zabaw jest pusty? Bierz udział w konkursie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-12 12:45

Producent placów zabaw firma Apis z Jarosławia organizuje konkurs plastyczny ZABAWA TO PODSTAWA. Nagrodami sa urządzenia i zabawki na Wasze place zabaw!

Producent placów zabaw firma APIS z Jarosławia zaprasza do udziału w konkursie plastycznym ZABAWA TO PODSTAWA! Do wygrania są zabawki i urządzenia na place zabaw przedszkoli, szkół (oddziały 0-III), placówek opiekuńczo-wychowawczych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych w województwie podkarpackim i świętokrzyskim. Wystarczy pod okiem nauczyciela, opiekuna stworzyć plakat (maksymalny format A3) na temat "Zabawa to podstawa" i wysłać na adres firmy:
37-500 Jarosław, ul. Kolaniki 19 w terminie do 17 marca 2014 r. (decyduje data stempla pocztowego). Z każdej placówki może wpłynąć nie więcej niż 3 prace - zgodnie z regulaminem konkursu (na stronie www.apis.eu.pl).
Chcemy oderwać dzieci od komputerów, promować zdrowy i aktywny styl bycia na świeżym powietrzu, a w zamian proponujemy nasze produkty. Jest wiele placówek, które nie mają urządzeń na swoich placach. Nasze urządzenia i zabawki są kolorowe i ładne, spełniają standardy bezpieczeństwa.
Szczegółowe informacje i pliki do ściągnięcia:
www.apis.eu.pl
(Iwona Międlar)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.