Facebook Google+ Twitter

Przedwiośnie oficjalnie otwarte!

31 stycznia, czyli miesiąc po otwarciu, NoveKino zostało oficjalnie przywitane. Z tej okazji dla wszystkich przygotowano przeróżne atrakcje.

Plakat promujący imprezę / Fot. Maksymilian KocotZmodernizowane kino "Przedwiośnie" swoich pierwszych klientów przywitało na początku tego roku. Dopiero miesiąc po tym wydarzeniu zaplanowano oficjalne otwarcie połączone z atrakcjami.

Najmłodsi próbowali swoich sił w dubbingu / Fot. Maksymilian Kocot Tego dnia dzieci mogły spróbować swoich sił w podkładaniu dubbingu do bajek. Najmłodsi mieli do wyboru sceny z m.in. "Madagaskaru" i "Sezonu na misia". Cały dzień po kinie spacerował najsłynniejszy lew świata - Alex znany z bajki "Madagaskar". Do zdobycia było wiele ciekawych gadżetów w różnych konkursach i quizach.

Tłumy zawitały na otwarcie / Fot. Maksymilian KocotDorośli mieli okazję obejrzeć specjalny pokaz premierowy polskiej komedii "Idealny facet dla mojej dziewczyny" połączony z degustacją win. Wszyscy, którzy nie zdecydowali się na oglądanie seansów mogli podziwiać wystawę fotograficzną "Tu było kino"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Podane jest w tagu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Domniemam, że kino to w Płocku jest, bo w tekście nie ma podanego miasta?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.