Facebook Google+ Twitter

Przedwyborcza wycieczka z prezydentem Świdnicy

Prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek zaskoczył niekonwencjonalnym pomysłem na kampanię wyborczą. Na jeden dzień postanowił zostać przewodnikiem i zabrał dziś mieszkańców oraz dziennikarzy na autobusową wycieczkę po… Świdnicy.

Zdjęcie jednej z ulic Świdnicy. | Fot. Sylwia Osojca.Prezydent zorganizował kilka kursów z różnych dzielnic Świdnicy, podczas których niczym przewodnik opowiadał o rozwijającym się mieście, budowanych przez „siebie” mieszkaniach socjalnych i komunalnych, firmach inwestujących w świdnickiej części specjalnej strefy ekonomicznej.

W ten sposób chce udowodnić mieszkańcom i dziennikarzom, że podczas czterech lat rządów „Wspólnoty Samorządowej” - ugrupowania osób o poglądach prawicowych, z którego się wywodzi, Świdnica zmieniła się bardzo i nieustannie zmienia na lepsze…

Inni kandydaci (w tej chwili o fotel prezydenta miasta ubiega się siedem osób) zapowiadają już podobne akcje. Zamierzają spotykać się z dziennikarzami i mieszkańcami w miejscach, które chcą po wyborach zmienić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dzięki Aniu za uwagę! Już poprawiona końcowka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.10.2006 19:46

Ciekawy sposób na kampanię. Przynajmniej kandydat udowodnił (a udowodnił?), że zna miasto, którego prezydentem chce zostać. Szkoda, że nie rozwinęłaś tematu - znam trochę Świdnicę (moja mama pochodzi z tych okolic) i jestem ciekawa co mówił i co na to mieszkańcy :-)
Aha, a w ostatnim zdaniu jest powtórzenie: "Zamierzają spotykać się (...) które zamierzają po wyborach zmienić."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.