Facebook Google+ Twitter

Przedwyborcze spotkania

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-06-03 15:51

Wybory coraz bliżej, a kandydaci na prezydenta nie tracą czasu i spotykają się ze społeczeństwem, licząc na poparcie. Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski gościł ostatnio w Londynie. O czym rozmawiał z Polonią i jak jego wizyta wyglądała? Czy wszystko przebiegło wg planu?

B. Komorowski / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Komorowski_profil.jpg&filetimestamp=20090425102621W rozgłośni Polskie Radio Londyn, marszałek mówił o potrzebie dogonienia przez Polskę "europejskiego peletonu". Stwierdził, że nie będzie namawiał polskich imigrantów do powrotu, ale zależy mu, by utrzymali kontakt z polską kulturą i językiem. Zapowiedział, iż będzie szukał sposobu finansowego wsparcia polskich szkół poza granicami kraju.

Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski podczas pobytu w Londynie spotkał się z Polonią, między innymi w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym. Przedstawił tam swoją wizję prezydentury łączącą wszystkich Polaków.

- Polsce potrzebna jest prezydentura otwierająca nowe możliwości modernizacji państwa (...), prezydentura wspierająca reformy - zaznaczył kandydat PO na prezydenta RP.

Więcej informacji znajdziemy w tym artykule.

Nie obyło się też bez drobnego incydentu. Na stół, przy którym siedział kandydat na prezydenta, podrzucono sztuczny penis, a jeden z uczestników spotkania skandował "Palikot".Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

pssss a ja myślałem ,że wręczono marszałkowi berło

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.