Facebook Google+ Twitter

Przegląd blogów polityków: Renata Beger mniej inteligentna?

Marcinkiewicz zastanawia się, czy Warszawa jest miastem młodzieży, Pawlak pisze o wadliwych zabezpieczeniach kont bankowych, a Ryszard Czarnecki przypomina o sensacyjnych – jego zdaniem – wyborach do władz Samoobrony.

 Odpadła kandydatura Renaty Beger, Danuty Hojarskiej i Tadeusz Dębickiego (znanego ze "znajomości". Szczególnie z ministrem Ziobro). – To sygnał, że ugrupowanie otwiera się na nowych ludzi, na inteligencję, pracowników naukowych – pisze eurodeputowany. Czyżby Czarnecki nie zaliczał Renaty Beger do inteligentnych?

Kazimierz Marcinkiewicz kolei rozczarował. Do Warszawy przyjechały najpiękniejsze kobiety świata, a były premier milczy jak zaklęty. Rozwarza za to inny problem. – Jak to jest – pytał ostatnio jeden z ambasadorów – że w warszawie żyje i mieszka 300 tysięcy studentów, a wcale ich nie widać – czytamy na blogu. Były premier podszedł do sprawy profesjonalnie. Już jutro chce stworzyć listę dyskotek i miejsc, gdzie można zobaczyć studenckie kabarety i posłuchać "żywej" muzyki.

Jak Marcinkiewicz będzie ją układał? – Zrobiłem nocną wycieczkę po Warszawie. Jestem pod wrażeniem szczególnie bezpieczeństwa (przez dłuższy czas chodziłem sam) – chwali się. Gratulujemy odwagi!

Waldemar Pawlak ostrzega swoich wyborców przed korzystaniem z kont bankowych przez internet. Daje też zagadkę, która ma obrazować siłę zabezpieczeń. – Jakie dwie liczby całkowite należy pomnożyć przez siebie aby otrzymać 1007? Kto rozwiąże pierwszy nagroda specjalna.
Rozwiązaliśmy. 19 razy 53. Czy liczba – w kontekście napiętych stosunków z Niemcami – ma być symboliczna?

A gdzieś na szarym końcu stawkę goni Marek Siwiec , eurodeputowany. We wpisie z 1 września chwali się nowymi funkcjami swojego internetowego pamiętknika. Od piątku można go komentować... Dopiero teraz?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Rozwarza" przez "ż" :). A Warszawa z wielkiej litery. Ogólnie nudy zazwyczaj na tych blogach. Czarnecki trochę ratuje sytuację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.