Facebook Google+ Twitter

Przegląd prasy: koniec „Pod napięciem”?

Jak dowiedziała się nieoficjalnie gazeta „Super Express”, od września w ramówce TVN nie będzie już miejsca na talk-show Marcina Wrony pt. „Pod napięciem”.

Według tabloida dziennikarz zostanie prawdopodobnie korespondentem „Faktów” w Stanach Zjednoczonych. Byłby to jego powrót po latach do informacji. Jeszcze niewiele wiem, nic nie jest przesądzone. Na razie jestem na urlopie w Chorwacji   – powiedział dla „Super Expressu” Marcin Wrona. Czy zostanie korespondentem w USA? – Marcin jest jednym z poważnych kandydatów – twierdzi szef TVN24, Adam Pieczyński.

Jak wynika jednak z nieoficjalnych doniesień „Super Expressu”, sprawa Wrony jest już przesądzona. „Pozostają jednak dwie kwestie: czy jest to nagroda i wyraz uznania dla Wrony za 8 lat ciężkiej pracy, a może kopniak w górę? I co stanie się z Pod napięciem – zastanawia się gazeta. Jest też sprawa trzecia – co w takim razie z obecną reporterką TVN w USA, Katarzyną Sławińską?

„Pod napięciem” na antenie zadebiutowało rok po utworzeniu stacji TVN, czyli w 1998 roku. Od samego początku program prowadzi Marcin Wrona. Wcześniej dziennikarz pracował m.in. w „Faktach”, był też współtwórcą radia RMF FM i audycji JW23. Ma 36 lat, urodził się w Krakowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Szczerze powiedziawszy nie oglądałem tego programu, ale współczuje jego widzą, którzy stracą swój ulubion program

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.