Facebook Google+ Twitter

Przegląd prasy: Monika Olejnik zostaje w TVP

Jak dowiedział się nieoficjalnie "Dziennik" Monika Olejnik porozumiała się z TVP i przyjęła propozycję prowadzenia swojego programu o 23.15. Informację tą gazeta potwierdziła w trzech niezależnych od siebie źródłach.

Spór pomiędzy dziennikarką a TVP trwał od ponad miesiąca. Dziennikarka chce teraz wynegocjować gwarancję pojawienia się swojego programu w następnej, wiosennej ramówce. Monika Olejnik już przed wyjazdem na urlop informowała swoich bliskich znajomych, że zostaje w TVP z programem o godzinie 23.15. - Musiałoby się wydarzyć coś nadzwyczajnego, by o zgody nie doszło - mówi osoba zbliżona do kierownictwa TVP.

Porozumie w tej sprawie ma zostać podpisane w ciągu dwóch, trzech dni. Finalne rozmowy rozpoczęły się w ostatnią sobotę. W poniedziałek były kontynuowane. Rozmawiali w tej sprawie zastępca dyrektora TVP1 ds. publicystyki Paweł Nowacki oraz prawnik wyznaczony przez Monikę Olejnik Paweł Rymarz. Jak informuje gazeta Olejnik do piątku jest na urlopie.

"Dziennik" z Nowackim rozmawiał przed spotkaniem. – Nasza propozycja dla redaktor Olejnik jest aktualna i nie zmieniła się: start "Prosto w oczy" o 23.15. Jeśli Monika Olejnik jej nie przyjmie, nie będzie miała programu. Rozmowy są jednak zaawansowane i jesteśmy bardzo blisko porozumienia – mówi Paweł Nowacki.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.