Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16389 miejsce

Przekaż 1 proc. podatku dzieciom chorym na mukowiscydozę

Mukowiscydoza jest chorobą nieuleczalną. Oddając 1 proc. podatku nie tracisz ani złotówki. Ratujesz życie innym.

Plakat Fundacji Matio / Fot. Fundacja MatioRozpoczyna się XI Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy. Kampania trwa od 27 lutego do 4 marca 2012 roku. Z tej okazji odbędą się koncerty charytatywne oraz licytacje. Szczegóły znajdują się na stronie Fundacji Matio. Leczenie mukowiscydozy jest bardzo kosztowne. Składają się na to: drogie leki specjalistyczne, witaminy, różne odżywki oraz sprzęt rehabilitacyjny - są one niezbędne. Niestety rodzice nie są w stanie samodzielnie sfinansować kosztów leczenia. Ponieważ leczenie jest tak drogie, rodzice szukają wsparcia i pomocy u życzliwych ludzi.

Przekazując 1 proc. swojego podatku, pomagacie w zwalczaniu przeciwności losu oraz umożliwieniu zakupu drogiego sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwia oddychanie "mukolinkom".Plakat Fundacji - 1% podatku / Fot. Fundacja Matio

Fundacja MATIO jest to organizacja, która pomaga rodzinom i dzieciom chorym na mukowiscydozę. Regulamin o zarządzaniu środkami na subkoncie można znaleźć na stronie fundacji.

Oddając 1 proc. nie tracisz ani złotówki. Zachęcam do jego przekazania. Warto pomagać innym. Każdy z nas mógł znaleźć się w podobnej sytuacji.

FUNDACJA MATIO
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.