Facebook Google+ Twitter

Przekazaliśmy, co dostaliśmy

Na stronach Wiadomości24.pl niemal każdy dzień to nowe konkursy i nowe okazje do wybrania się w ciekawe miejsca. Zgodnie z obietnicą przedstawiania Wam codziennie innego zestawienia, tym razem to, co mieliśmy okazję przekazać autorom we wrześniu i kilkunastu dniach października:

Kasia i Mateusz, przy okazji akcji "Książka za recenzję" i nagród "Wielkiej Kampanii Polecania" rozesłali trzydzieści trzy książki wydawnictw: Prószyński i Spółka, Czarne, Supernowa, MAG, ZNAK, WAM, Iskry, Nasza Księgarnia i MGM.

Lidka przekazała dwadzieścia biletów do Teatru Wielkiego Opery Narodowej i pięć podwójnych zaproszeń do Kina Luna, na 6. Europejski Festiwal Filmowy.

Mateusz, w ramach konkursów przez niego urządzonych wysłał dwa boksy z serialem Dr House, plus trzy nagrody pocieszenia, filmy DVD z kolekcji kino czeskie dziennika "Polska The Times", dwa zaproszenia na 20-lecie Casinos Poland, pięć zaproszeń na film "Galerianki" i dziesięć na film "Dzieci Ireny Sendlerowej", a także dwa bilety na mecz Polska - Irlandia.

Ja mam jeszcze do wysłania cztery płyty grupy Trzydwa%UHT - "Lista zakupów na miesiąc maj".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.