Facebook Google+ Twitter

Przelewy do Polski przez Facebooka

Facebook to dla większości społecznościowe centrum kontroli nad światem, ale dla niektórych również ciekawe narzędzie.

Sami Swoi od wielu lat oferuje swoim klientom najlepsze przekazy pieniężne z Wielkiej Brytanii do RP.
Czołowa firma transferowa wyspecjalizowała się także w mobilnych transferach dla brytyjskiej polonii.

Czasy, gdy przelew bankowy wykonywało się tylko w oddziale banku odszedł już do historii. Obecnie pieniądze możemy sprawnie i niedrogo wysyłać z dowolnych miejsc i o dowolnej porze, przez Internet czy telefonicznie. Wiele udogodnień czeka na tych, którzy płacą, co miesięczne rachunki, czy spłacają raty kredytu w złotówkach. Przelew do Polski z komórki, czy z tableta wydaje się odpowiednią formą oszczędzania czasu i sposobem na codzienną gonitwę w zapracowanej rzeczywistości każdego emigranta.

Żeby zrealizować podstawowy przekaz pieniężny z urządzenia mobilnego wystarczy wejść na stronę www.przekazypieniezne.com albo pobrać z android market aplikację, dzięki której będziemy robić nasze tanie przelewy do Polski.
Wysyłanie pieniędzy i korzystny kurs funta z pewnością się spodoba użytkownikom telefonów z szybkim dostępem do Internetu, jak również posiadaczom tabletów na Wyspach.
Wszystkim zależy na szybkich usługach bankowych i jeszcze szybszych transferach między kontami. Powszechny dostęp do usług bankowości internetowej powoli nie wystarcza w otaczającym nas życiu.
Społeczność internetowa połączyła nie tylko przyjaciół i zagubione kontakty z dawnych lat, pozwoliła także na nowatorskie rozwiązania, jakich jeszcze nie było w naszej młodej emigracji.
Mam tu na myśli przelewy za pomocą Facebooka. Firma Sami Swoi, jako jedyna na rynku daje możliwość wysyłania waluty prosto z profilu na Facebooku. Nowatorskie rozwiązania w połączeniu z najwyższymi standardami informatycznymi idą w parze z ciągle rosnącym zainteresowaniem usługami firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.