Facebook Google+ Twitter

Przelewy na Facebooku? Teraz to możliwe!

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2012-07-19 10:26

Możliwości jakie daje Facebook są coraz większe, o czym przekonaliśmy się w połowie czerwca 2012 r. Wystartował wówczas wirtualny bank Alior Sync, który integruje z Facebook’iem wybrane usługi.

Dla wielu z nas wejście na Facebooka jest jedną z pierwszych czynności wykonywanych po uruchomieniu komputera. Do tej pory ten najpopularniejszy portal społecznościowy (już 8 milionów Polaków założyło na nim konto) wykorzystywany był głównie jako narzędzie do dzielenia się informacjami ze swoimi znajomymi. Teraz ma się to zmeinić dzięki wirtualnemu Alior Sync, który jest pierwszym bankiem na świecie, który umożliwia swoim klientom dokonanie przelewu za pośrednictwem Facebooka. Specjalne, powiązane z portalem konto pozwala na łatwy i szybki przelew środków na rachunek znajomego. Od teraz możemy w bezpieczny sposób zwrócić drobne kwoty za kawę czy kino nie wylogowując się z Facebooka!

Przelew środków za pomocą Facebooka jest prosty i szybki. Zrealizowanie pierwszego przelewu wymaga zalogowania się do bankowości internetowej Alior Sync – kolejne można już zlecać bezpośrednio z portalu. Aby móc wysłać pieniądze do swoich znajomych, należy otworzyć specjalny rachunek powiązany z portalem oraz zainstalować dedykowaną aplikację. Największą zaletą przelewów na Facebooku jest fakt, że nie musimy pamiętać długiego numeru rachunku zleceniobiorcy. Wystarczy, że widnieje on na naszej liście znajomych. Transakcja kończy się autoryzacją kodem SMS, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Jak łatwo zrobić przelew na Facebooku dowiecie się z filmu

Maksymalna kwota jednorazowego przelewu to 50 zł. W ciągu tygodnia możemy
przelać maksymalnie 200 zł, a w miesiącu do 1 000 zł. Warto zaznaczyć, że odbiorca nie musi być klientem Alior Sync. Dzięki temu mamy pełną dowolność przy wyborze znajomych, którym chcemy łatwo przelać drobne kwoty. Wystarczy, że nasz znajomy zainstaluje na Facebooku odpowiednią aplikację, poda swoje imię i nazwisko oraz numer swojego konta, na który będą trafiać przekazywane środki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.