Facebook Google+ Twitter

„PRZEMEK SALETA: NAJCIĘŻSZE ZADANIA”

Od ratownictwa lawinowego po rozładunek wagonów Cargo - nowe wyzwania w serii "Przemek Saleta: Najcięższe zadania" już od 17 lutego na National Geographic Channel.

W nowych odcinkach tej serii jej tytułowy bohater - jeden z najsłynniejszych polskich sportowców - chce się sprawdzić w kolejnych najcięższych fachach. Najpierw, wraz z National Geographic Channel, spróbuje swoich sił jako ratownik TOPR-u. Weźmie między innymi udział w ćwiczeniach ratownictwa lawinowego. Potem z gór przeniesie się nad morze, by na kilka dni zostać rybakiem uczestniczącym w kilkunastogodzinnym połowie bałtyckiego szprota. Z kolei w trzecim odcinku Saleta zasmakuje życia kolejarza pracującego w PKP Cargo. „Przemek Saleta: Najcięższe zadania” premiera w środę, 17 lutego, o godz. 22:00 na National Geographic Channel.„Człowiek-orkiestra”: kickbokser, bohater kilku telewizyjnych show, redaktor naczelny magazynu dla gentlemenów, podróżnik, filantrop. Długo by wymieniać zajęcia i pasje Przemka Salety. Ostatnio widzowie mogli oglądać go w pierwszej odsłonie serii National Geographic Channel zatytułowanej „Przemek Saleta: Najcięższe zadania”. Zmagał się w niej z najtrudniejszymi profesjami: był już smolarzem, czołgistą, stoczniowcem i odlewnikiem. Naprawiał autobusy w najstarszej warszawskiej zajezdni, ładował bagaż do samolotów na modlińskim lotnisku, zmagał się z niebezpieczeństwami pracy w zakładach chemicznych, a nawet z pasażerami na gapę jako kontroler biletów w stołecznym ZTM ... ale stale mu mało. Przemek Saleta mówi krótko: „Lubię wyzwania i próbowanie sił w nowych dziedzinach. Dlatego pomysł na program „Przemek Saleta: Najcięższe zadania” od razu mi się spodobał, chętnie sprawdzę się w kolejnych profesjach”.

O ciężką robotę u nas nietrudno. Jak Polska długa od Tatr po Bałtyk wszędzie można znaleźć długą listę wyzwań godnych największych twardzieli. Dlatego w nowych odcinkach Przemek przemierzając Polskę w poszukiwaniu kolejnych zadań będzie się zmagać zarówno z chronicznym zmęczeniem, z oporem materii, jak i z ludzkim stresem towarzyszącym działaniom, od których zależy ludzkie zdrowie lub życie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.