Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10294 miejsce

Przemek Saleta w natarciu

Przemek Saleta od kilku tygodni przygotowuje się do ostatniej walki w swoim życiu. Zanim skończy karierę zawodową zmierzy się w ringu z jednym z najbardziej znanych polskich pięściarzy – Andrzejem Gołotą.

Przemysław Saleta był pierwszym Polakiem, który zdobył Pas Zawodowego Mistrza Europy w boksie zawodowym / Fot. MENU GROUPW treningi wkłada całe swoje serce, a walka jaką ma stoczyć 23 lutego w gdańskiej Ergo Arenie obecnie zaprząta cały jego umysł. Przemek chce być do niej jak najlepiej przygotowany ponieważ wie, że Andrzej Gołota po przerwie znowu zaczął trenować z Andrzejem Gmitrukiem.

Przemysław Saleta - kończy zawodową przygodę z boksem / Fot. Chariot / Menu GroupWięcej szczegółów dotyczących samej walki zostanie przekazane opinii publicznej na konferencji prasowej, która odbędzie się 7 stycznia w Warszawie w Hotelu Marriott. Do tego czasu Przemek będzie przebywał i przygotowywał się w Warszawie. 7 stycznia zostanie zaprezentowana oraz uruchomiona aplikacja i witryną napisana specjalnie na walkę Saleta – Gołota. Skonstruowana jest ona w taki sposób, aby bawiąc odbiorcę promowała pojedynek. W tej chwili akcje wspierają najlepsi fighterzy i sportowcy oraz strona KoniecSportu.pl.

14 stycznia w Krakowie odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie przybliżona aplikacja napisana dla Przemysława Salety i związana z promocją walki Andrzej Gołota kontra Przemek Saleta. Jej zadaniem jest przede wszystkim przybliżenie pełnego planu przygotowawczego Przemka Salety do walki z Gołotą.Przemysław Saleta - Saleta Trenuje do walki z Andrzejem Gołotą / Fot. MENU GROUP

Jak sam bokser podkreśla, planowana na luty walka jest dla niego niezwykle ważnym wyzwaniem i okazją do ponownego, a już ostatniego pokazania swoich umiejętności.

Aktywność Przemka nie pozostaje jedynie w przestrzeni przygotowań i treningów. Jego zaangażowanie w pomaganie innym nadal stanowi bardzo istotną sferę jego życia. Z tego też powodu kickbokser i pięściarz będzie brał udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas którego odbędzie się licytacja wyłaniająca osobę, która w czasie uroczystej gali, w blasku fleszy i w towarzystwie fotoreporterów wyjdzie z Przemkiem na ring. Natomiast 14 stycznia w Krakowie odbędzie się spotkanie, podczas którego Przemek pozna osobę, która ją wylicytowała.

Co warte podkreślenia Andrzej Gołota i Przemek Saleta to rówieśnicy. Obaj skończyli 45 lat. Z tego powodu wokół bokserów rodzi się wiele opinii. Jedni nazywają ich staruszkami, inni wypalonymi bokserami. Jednak należy zadać sobie pytanie, ilu mężczyzn w tym wieku spędza długie godziny na siłowni i treningach co Oni? Którzy z nich w tym wieku wyglądają tak jak Przemek czy Andrzej? Którzy posiadają tak poprawną sylwetkę, wyrzeźbione mięśnie, wysportowane ciało? Zarówno Przemek jak i Andrzej wychodzą do ring by zakończyć karierę. Żaden z nich nie chce przegrać, a fakt, że nie pałają do siebie sympatią jeszcze bardziej podkreśla niezwykłość tego widowiska. Tutaj szanse są wyrównane. Ten sam wiek, podobna waga i wzrost powodują, że to nie będzie taki pojedynek jak Gołota-Adamek. Z tego też powodu zapowiada się niezwykle interesujące widowisko.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A tak na serio to będzie kolejny spektakl wyreżyserowany przez Polsat.
Pan Solorz wie, że nazwiska Salety i Gołoty nadal można nieźle sprzedać, więc czemu nie?
Ze sportem nie ma to nic wspólnego.
Szum wokół tego typu widowisk tylko szkodzi wizerunkowi boksu i innych sztuk walki. Polsatowe ustawianki z kiepskimi aktorami w stylu Najmana, Hardkorowego Koksa i innych Pudzianów to żenada. Laicy nie znają żadnych prawdziwych sportowców uprawiających sztuki walki oprócz tych wszystkich kelnerów.
Myślę, że w najbliższej przyszłości można spodziewać się kolejnych pociesznych "walk". Może Linda vs. Pazura, albo Steczkowska kontra Górniak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.