Facebook Google+ Twitter

Przemek Saleta w natarciu

Przemek Saleta od kilku tygodni przygotowuje się do ostatniej walki w swoim życiu. Zanim skończy karierę zawodową zmierzy się w ringu z jednym z najbardziej znanych polskich pięściarzy – Andrzejem Gołotą.

Przemysław Saleta był pierwszym Polakiem, który zdobył Pas Zawodowego Mistrza Europy w boksie zawodowym / Fot. MENU GROUPW treningi wkłada całe swoje serce, a walka jaką ma stoczyć 23 lutego w gdańskiej Ergo Arenie obecnie zaprząta cały jego umysł. Przemek chce być do niej jak najlepiej przygotowany ponieważ wie, że Andrzej Gołota po przerwie znowu zaczął trenować z Andrzejem Gmitrukiem.

Przemysław Saleta - kończy zawodową przygodę z boksem / Fot. Chariot / Menu GroupWięcej szczegółów dotyczących samej walki zostanie przekazane opinii publicznej na konferencji prasowej, która odbędzie się 7 stycznia w Warszawie w Hotelu Marriott. Do tego czasu Przemek będzie przebywał i przygotowywał się w Warszawie. 7 stycznia zostanie zaprezentowana oraz uruchomiona aplikacja i witryną napisana specjalnie na walkę Saleta – Gołota. Skonstruowana jest ona w taki sposób, aby bawiąc odbiorcę promowała pojedynek. W tej chwili akcje wspierają najlepsi fighterzy i sportowcy oraz strona KoniecSportu.pl.

14 stycznia w Krakowie odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie przybliżona aplikacja napisana dla Przemysława Salety i związana z promocją walki Andrzej Gołota kontra Przemek Saleta. Jej zadaniem jest przede wszystkim przybliżenie pełnego planu przygotowawczego Przemka Salety do walki z Gołotą.Przemysław Saleta - Saleta Trenuje do walki z Andrzejem Gołotą / Fot. MENU GROUP

Jak sam bokser podkreśla, planowana na luty walka jest dla niego niezwykle ważnym wyzwaniem i okazją do ponownego, a już ostatniego pokazania swoich umiejętności.

Aktywność Przemka nie pozostaje jedynie w przestrzeni przygotowań i treningów. Jego zaangażowanie w pomaganie innym nadal stanowi bardzo istotną sferę jego życia. Z tego też powodu kickbokser i pięściarz będzie brał udział w tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas którego odbędzie się licytacja wyłaniająca osobę, która w czasie uroczystej gali, w blasku fleszy i w towarzystwie fotoreporterów wyjdzie z Przemkiem na ring. Natomiast 14 stycznia w Krakowie odbędzie się spotkanie, podczas którego Przemek pozna osobę, która ją wylicytowała.

Co warte podkreślenia Andrzej Gołota i Przemek Saleta to rówieśnicy. Obaj skończyli 45 lat. Z tego powodu wokół bokserów rodzi się wiele opinii. Jedni nazywają ich staruszkami, inni wypalonymi bokserami. Jednak należy zadać sobie pytanie, ilu mężczyzn w tym wieku spędza długie godziny na siłowni i treningach co Oni? Którzy z nich w tym wieku wyglądają tak jak Przemek czy Andrzej? Którzy posiadają tak poprawną sylwetkę, wyrzeźbione mięśnie, wysportowane ciało? Zarówno Przemek jak i Andrzej wychodzą do ring by zakończyć karierę. Żaden z nich nie chce przegrać, a fakt, że nie pałają do siebie sympatią jeszcze bardziej podkreśla niezwykłość tego widowiska. Tutaj szanse są wyrównane. Ten sam wiek, podobna waga i wzrost powodują, że to nie będzie taki pojedynek jak Gołota-Adamek. Z tego też powodu zapowiada się niezwykle interesujące widowisko.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A tak na serio to będzie kolejny spektakl wyreżyserowany przez Polsat.
Pan Solorz wie, że nazwiska Salety i Gołoty nadal można nieźle sprzedać, więc czemu nie?
Ze sportem nie ma to nic wspólnego.
Szum wokół tego typu widowisk tylko szkodzi wizerunkowi boksu i innych sztuk walki. Polsatowe ustawianki z kiepskimi aktorami w stylu Najmana, Hardkorowego Koksa i innych Pudzianów to żenada. Laicy nie znają żadnych prawdziwych sportowców uprawiających sztuki walki oprócz tych wszystkich kelnerów.
Myślę, że w najbliższej przyszłości można spodziewać się kolejnych pociesznych "walk". Może Linda vs. Pazura, albo Steczkowska kontra Górniak?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.