Facebook Google+ Twitter

Przemyśl: Postrzelono psa, "Sara" szuka sprawców

W nocy pod lecznicą „Ada” w Przemyślu porzucono skrajnie wyczerpanego, odwodnionego i wygłodzonego psa. Nie dawał oznak życia.

Porzucony pies / Foto. Łukasz SolskiOkazało się, że pies był postrzelony z broni pneumatycznej – ma złamany kręgosłup i przerwany rdzeń kręgowy. Przypadki podrzucania psów pod naszą lecznice to już codzienność, ale dotychczas były to psy zdrowe, które się komuś "znudziły" mówi dla Wiadomosci24.pl lekarz, Radosław Fedaczyński, i dodaje – pierwszy raz spotkaliśmy na się z tak brutalnym potraktowaniem rannego zwierzęcia. Nie dość, że ktoś używał go jako żywej tarczy, ktoś lub coś złamało mu kręgosłup, to na koniec został porzucony.

Niestety pies był sparaliżowany i jego stan się pogarszał dlatego został uśpiony. - Nie wiem kto podrzucił tego psa ani jakie były jego intencje, ale na pewno zafundował mu klika godzin dodatkowego cierpienia stwierdza Fedaczyński. Aby zapobiec takim zdarzeniom w przyszłości, właściciele „Ady” poważnie zastawiają się nad zainstalowaniem instalacji monitorującej otoczenie lecznicy.

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „Sara” zamierza złożyć zawiadomienie do prokuratury.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Co za łajdaki chodzą po tym świecie - szkoda słów... Żeby tak niewinne zwierze potraktować?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.