Facebook Google+ Twitter

Przemysław Holocher na łopatkach. Czy wstanie po nokaucie?

Przemysław Holocher poinformował, że odchodzi z zarządu Ruchu Narodowego. To efekt ujawnienia przez portal WikiLeaks prywatnych rozmów, które prowadził na Facebooku. Treść publikacji wprawiła w konsternację środowiska narodowe.

Przypomnę, iż Przemysław Holocher to jedna z głównych twarzy Ruchu Narodowego. Był on prezesem Obozu Narodowo-Radykalnego i członkiem Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego.

W swoim oświadczeniu Holocher przeprasza wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni rozmowami, które ujawniono. Jednocześnie sugeruje, że informacje opublikowane na portalu WikiLeaks są nie do końca prawdziwe. Wszystkich zainteresowanych tym tematem zachęcam do skorzystania z poniższego linku:

http://natemat.pl/74119,przemyslaw-holocher-odchodzi-z-zarzadu-ruchu-narodowego-przepraszam-tych-ktorzy-poczuli-sie-urazeni

Czy Przemysław Holocher podniesie się po tak ciężkim nokaucie? Warto się również zastanowić jaki będzie skutek odejścia Holochera z polskiego Ruchu Narodowego. Nastąpi jego rozwój czy stagnacja?

***

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/.
Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.