Facebook Google+ Twitter

Przemysław Opalach-Dominik Ameri już 16 lutego

Niewiele czasu na odpoczynek po walce zostawia sobie Przemysław Opalach (10-1, 9 KO). Mimo iż wyjdzie do ringu w najbliższy piątek podczas gali WSB w Pruszkowie, już 16 lutego skrzyżuje rękawice z Dominikiem Amerim (6-13, 2 KO).

 / Fot. P.OpalachW najbliższy piątek Przemysław Opalach (10-1, 9 KO) zaprezentuje się między ringowymi linami hali Znicz w Pruszkowie podczas gali WSB. Już teraz wiadomo jednak, iż ponownie pojawi się w ringu 16 lutego w Pionkach.

Jego rywalem będzie reprezentujący Niemcy Dominik Ameri (6-13, 2 KO), który w grudniu ub. r. uległ na punkty niezwykle doświadczonemu Scottowi Dixonowi (35-10-4, 9 KO). Choć nie zdołał wówczas przerwać trwającej od 2007 roku zwycięskiej passy Brytyjczyka, to zdążył jednak pokazać, że potrafi posługiwać się swymi pięściami.

- Jeszcze niewiele wiem na temat najbliższego przeciwnika. Będziemy go dopiero rozpracowywać wraz z trenerem. Choć nie ma powalającego rekordu, to słyszałem, że nie ustępuje pola w ringu i z pewnością trzeba na niego uważać i brać człowieka na poważnie - twierdzi założyciel "Wilków Olsztyn".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.