Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10800 miejsce

Przemysław Rudzki w redakcji Wiadomości24.pl. Zobacz fragment spotkania [WIDEO]

W ramach akcji "Dzień z VIP-em" redakcję Wiadomości24.pl odwiedził dziennikarz sportowy Przemysław Rudzki. Zobacz fragment spotkania z wicenaczelnym "Przeglądu Sportowego", ekspertem i komentatorem Canal+ Sport.

Przemysław Rudzki podczas spotkania w redakcji Wiadomości24.pl / Fot. Wojciech Martyński/W24W ramach akcji "Dzień z VIP-em" Przemysław Rudzki spotkał się z autorami Wiadomości24.pl. Podczas warsztatów w redakcji W24 opowiadał m.in. o kulisach pracy komentatora, porównywał polskie i angielskie media, a także tłumaczył, dlaczego w dziennikarstwie nie należy bać się takich narzędzi jak Facebook lub Twitter.

Przemysław Rudzki - dziennikarz sportowy, wcześniej szef działu sportowego w "Fakcie", od sierpnia pełni funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego w "Przeglądzie Sportowym". Ekspert w Canal+ Sport, gdzie komentuje mecze angielskiej Premier League. 9 października ukazała się jego pierwsza książka "Gracz". Prowadzi blog "Ósmy Dzień Tygodnia", możecie go również śledzić na Facebooku i Twitterze.


"Dzień z VIP-em" to nowa, długofalowa akcja Wiadomości24.pl. Co miesiąc będziemy zapraszać do redakcji gwiazdę ze świata mediów, z którą będziecie mogli rozmawiać, dyskutować, wypytywać o tajniki warsztatu. Redakcję W24 odwiedzili już dziennikarz TVN 24 Jarosław Kuźniar, fotograf Tomaszewski, dziennikarz "Gazety Wyborczej" Adam Wajrak oraz wicenaczelny "Przeglądu Sportowego", komentator i ekspert Canal+ Sport Przemysław Rudzki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Wnikliwe spostrzeżenia, ciekawe dygresje, wiele zakulisowych historii, które ułożyły się w wielowątkową opowieść o dziennikarstwie sportowym z najwyższej półki. Nie zawsze przyjemnym, niekoniecznie eleganckim, raczej szarym niż kolorowym.

Było warto.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawe doświadczenie. Pan Przemek jest osobą bardzo otwartą, więc rozmowa z nim była czystą przyjemnością. Dzięki temu spotkaniu miałem okazję poznać tajniki pracy dziennikarza sportowego zarówno w redakcji PS jak i komentatora c+. Jestem wdzięczny Panu Przemkowi za czas jaki poświęcił by spotkać się z nami oraz za rady jakich nam udzielił.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie, świetne spotkanie. Pan Przemek przedstawił pracę dziennikarza z zupełnie innej perspektywy jaką możemy sobie sami wyobrazić. Poruszał wiele tematów związanych nie tylko ze sportem i zawodem dziennikarza, ale też z własnymi doświadczeniami i z niejednokrotnie trudnymi wyborami.
Dzięki serdecznie za zaproszenie, bo warto było jechać kilkadziesiąt kilometrów:))
Szkoda zdjęcia, ale liczą się przemyślenia i refleksje po spotkaniu, jakie pewnie wielu uczestników, w tym ja na pewno miało i ma :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oby więcej takich spotkań z osobistościami ze świata sportowego dziennikarstwa! Fajnie że dane mi było się spotkać z Panem Przemkiem. Sporo wyjaśnił, opowiedział sporo fajnych anegdot i tajników z jego pracy. Podobnie jak Dominik, żałuję jedynie że nie było żadnego pamiątkowego zdjęcia na koniec :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przemysława Rudzkiego głównie znałem głównie z roli prezentera studia w C+ i komentatora ligi angielskiej w tej stacji. To spotkanie i opowieści pana Rudzkiego o pracy w tej branży spowodowało, że zacząłem zupełnie inaczej patrzeć na dziennikarstwo sportowe. Mogłem dowiedzieć się wielu ciekawostek i szczegółów m.in. na temat przygotowania do dobrego komentowania wydarzeń sportowych.
Pan Rudzki w swoich opowieściach nie bał się poruszyć nawet trudnych momentów ze swojego życia, by przedstawić nam swoją drogę do tego, co dotychczas osiągnął.
Mam nadzieję, że ten cykl spotkań w redakcji W24 będzie kontynuowany z korzyścią dla młodszych i starszych adeptów dziennikarstwa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Spotkanie z Przemysławem Rudzkim było dla mnie bardzo miłym i pozytywnym doświadczeniem. W trakcie niemal 3 godzinnej dyskusji dowiedziałem się wielu interesujących rzeczy, które są niezbędne w karierze dziennikarza sportowego. Pan Przemek okazał się bardzo życzliwą osobą z wielkim bagażem doświadczeń i w ciekawy sposób przybliżył nam tajniki dziennikarstwa sportowego. Życzyłbym sobie, a także całej redakcji W24, aby było więcej takich spotkań :) Jedyne czego mi zabrakło to wspólnego, pamiątkowego zdjęcia pana Rudzkiego ze wszystkimi uczestnikami warsztatów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.