Facebook Google+ Twitter

Przemysław Saleta i Andrzej Gołota zakończą karierę 23 lutego

Spektakularna gala boksu zawodowego! Pojedynek Przemysława Salety z Andrzejem Gołotą kończy karierę zawodową obu sportowców.

Przemysław Saleta - Kończy Zawodową karierę 23 lutego / Fot. Ewelina Gąska MENU GROUP23 lutego 2013 roku w gdańskiej ERGO Arenie odbędzie się pojedynek pomiędzy Przemysławem Saletą a Andrzejem Gołotą. Jak wcześniej informowaliśmy 29 grudnia obaj zawodnicy przyjechali do kraju. Andrzej wraz z żoną przylecieli ze Stanów Zjednoczonych, Przemek z dziewczynkami z zasłużonego urlopu w Egipcie.
Konfrontacja obu zawodników będzie momentem, w którym obaj bokserzy oficjalnie ogłoszą zakończenie swoich karier sportowych. Mimo tego zarówno Andrzej jak i Przemek nadzwyczaj poważnie podchodzą do ostatniej walki w życiu i już rozpoczęli treningi, aby na finiszu pokazać swe największe umiejętności. Obaj zawodnicy nigdy nie darzyli się sympatią, przed walką w ich relacjach pewnie już nie będzie przełomu. Gołota obiecuje prawdziwą walkę, Saleta też zapowiada dobre widowisko.

Andrzej Gołota kończy zawodową karierę / Fot. Ewelina Gąska MENU GROUPCi dwaj panowie spotkają się już 7 stycznia 2013 roku na specjalnie zorganizowanej przez Polsat konferencji w Warszawie.

Przemysław Saleta mocno przygotowuje się do starcia z Andrzejem Gołotą Chariot/Menu Group / Fot. Chariot/Menu GroupPrzemysław Saleta przed wyjazdem do Egiptu zakończył kolejne badania wydolnościowe, które potwierdziły dobrze rozłożony w czasie trening i aż 15% wzrost formy do przeprowadzonego w październiku testu. Natomiast 14 stycznia o godzinie 17:00 w Hotelu Rubinstein w Krakowie przy ul. Szerokiej 12 odbędzie się Konferencja Prasowa z udziałem Przemka Salety i specjalnych gości, którzy przedstawią specjalnie przygotowaną strategię opartą głównie o marketing interaktywny, tak rzadko stosowany w promocji sportu zawodowego w Polsce. PR-em i Marketingiem Przemysława Salety i całą akcją zajmują się: Chariot i Menu Group. Projekt ten wspierają najlepsi fighterzy i sportowcy tacy jak: Tomasz Drwal, Mariusz Cieśliński, Hardkorowy Koksu - Robert Bruneika, Michał Konowalski, Marcin Urbaś i inni.

Izabela Okarmus, Bogdan Węgrzynek


Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

I stało się tak jak mówiłem - już teraz pojawiają się głosy o kolejnych walkach. Być może odpuści boksowanie ten, który przegra. Wygrany najprawdopodobniej pojawi się jeszcze w ringu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sądzę, że informacje o definitywnym zakończeniu kariery przez obu panów są przedwczesne. Ja bym z tego typu twierdzeniami poczekał... później może się okazać, że mają niewiele wspólnego z prawdą. Są takie głosy... ale to wszystko. Poza tym - nawet jeśli obaj by tak twierdzili... - ileż to było już "ostatecznych pożegnań" w historii polskich sportów walki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.