Facebook Google+ Twitter

Przemysław Wipler nie jest już prezesem Republikanów

Przemysław Wipler, który w środę rano, będąc pod wpływem alkoholu, wdał się w bójkę z policjantami, zawiesił sprawowanie funkcji prezesa Stowarzyszenia Republikanie. "Muszę zająć się wyjaśnieniem sprawy i na tym skupię wszystkie swoje wysiłki w najbliższych tygodniach" - tłumaczy decyzję były poseł PiS.

Przemysław Wipler / Fot. PAP/Paweł SupernakPrzemysław Wipler w specjalnym oświadczeniu przeprosił za zaistniałą sytuację i podziękował za wyrazy wsparcia. Założyciel Stowarzyszenia Republikanie wyjaśnił, że teraz musi zająć się wyjaśnieniem całego zdarzenia.

"Dziękuję Wam za liczne wyrazy wsparcia i nieuleganie zbędnym emocjom w ciągu ostatnich dwóch dni. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Niezależnie od mojej oceny przebiegu wydarzeń, nie przysparzałbym Wam problemów, gdyby nie było mnie w tamtym miejscu o tamtej porze" - napisał Wipler. Poseł podkreśla, że liczy na ujawnienie nagrań z monitoringu.

Jak informuje Gazeta.pl, na razie funkcję prezesa Stowarzyszenia Republikanie obejmie wiceprezes Anna Streżyńska.

Feralnej środowej nocy, będący pod wpływem alkoholu poseł wdał się w bójkę z policjantami na ul. Mazowieckiej w Warszawie. Pojawiły się jednak dwie wersje wydarzeń. Funkcjonariusze twierdzą, że Wipler bez powodu próbował utrudnić im interwencję, obrażał ich, popychał i kopał. Z kolei poseł twierdzi, że po wyjściu z klubu Enklawa zobaczył bójkę z udziałem policjantów. Uznał, że funkcjonariusze przekraczają swoje uprawnienia i postanowił zainterweniować. Wtedy został zaatakowany gazem pieprzowym i "brutalnie" pobity.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Ale przecież Wipler sam domaga się upublicznienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem w jakim wieku Wipler ma dzieci . W dobie internetu one ucierpią najbardziej .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanowić trzeba byłoby się, dlaczego ! Dlaczego upublicznienie nagrań miałoby być „pogrzebem” dla tego pana ? Cóż to, istnieje różnoraka interpretacja prawa w tym kraju ? Poseł, to nie święty ! Poseł, to normalny człowiek, to urzędnik państwowy – nic więcej !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Można ten akurat przypadek wytłumaczyć tak : osoba publicznego zaufania ,poseł polskiego parlamentu , ojciec 4 dzieci , pijany do tego stopnia że nie ma siły dmuchać w balonik . Upublicznienie takiego nagrania pogrzebie człowieka na " amen" . Po co komu takie widok ?
Internauci zrobią tysiące memów itp...
Aby odbić się od dna trzeba upaść na nie . Chyba to był ten moment .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to nie upublicznia? Ile razy w telewizji pokazywano nagrania z monitoringu, na których ktoś tam, coś tam, gdzieś tam. Przecież te kamery stawiają ZA NASZE PODATKI, to możemy chyba chociaż zobaczyć, co nagrywają... Nie popadajmy w bezpieczniacką paranoję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Monitoring zostanie udostępniony zainteresowanemu .
Z zasady policja nie upublicznia takich nagrań. Człowiek popełnia błędy nie znaczy to że ma być pogrzebana cała jego kariera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.