Facebook Google+ Twitter

Przemysław Wipler nie jest już prezesem Republikanów

Przemysław Wipler, który w środę rano, będąc pod wpływem alkoholu, wdał się w bójkę z policjantami, zawiesił sprawowanie funkcji prezesa Stowarzyszenia Republikanie. "Muszę zająć się wyjaśnieniem sprawy i na tym skupię wszystkie swoje wysiłki w najbliższych tygodniach" - tłumaczy decyzję były poseł PiS.

Przemysław Wipler / Fot. PAP/Paweł SupernakPrzemysław Wipler w specjalnym oświadczeniu przeprosił za zaistniałą sytuację i podziękował za wyrazy wsparcia. Założyciel Stowarzyszenia Republikanie wyjaśnił, że teraz musi zająć się wyjaśnieniem całego zdarzenia.

"Dziękuję Wam za liczne wyrazy wsparcia i nieuleganie zbędnym emocjom w ciągu ostatnich dwóch dni. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Niezależnie od mojej oceny przebiegu wydarzeń, nie przysparzałbym Wam problemów, gdyby nie było mnie w tamtym miejscu o tamtej porze" - napisał Wipler. Poseł podkreśla, że liczy na ujawnienie nagrań z monitoringu.

Jak informuje Gazeta.pl, na razie funkcję prezesa Stowarzyszenia Republikanie obejmie wiceprezes Anna Streżyńska.

Feralnej środowej nocy, będący pod wpływem alkoholu poseł wdał się w bójkę z policjantami na ul. Mazowieckiej w Warszawie. Pojawiły się jednak dwie wersje wydarzeń. Funkcjonariusze twierdzą, że Wipler bez powodu próbował utrudnić im interwencję, obrażał ich, popychał i kopał. Z kolei poseł twierdzi, że po wyjściu z klubu Enklawa zobaczył bójkę z udziałem policjantów. Uznał, że funkcjonariusze przekraczają swoje uprawnienia i postanowił zainterweniować. Wtedy został zaatakowany gazem pieprzowym i "brutalnie" pobity.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Ale przecież Wipler sam domaga się upublicznienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wiem w jakim wieku Wipler ma dzieci . W dobie internetu one ucierpią najbardziej .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanowić trzeba byłoby się, dlaczego ! Dlaczego upublicznienie nagrań miałoby być „pogrzebem” dla tego pana ? Cóż to, istnieje różnoraka interpretacja prawa w tym kraju ? Poseł, to nie święty ! Poseł, to normalny człowiek, to urzędnik państwowy – nic więcej !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Można ten akurat przypadek wytłumaczyć tak : osoba publicznego zaufania ,poseł polskiego parlamentu , ojciec 4 dzieci , pijany do tego stopnia że nie ma siły dmuchać w balonik . Upublicznienie takiego nagrania pogrzebie człowieka na " amen" . Po co komu takie widok ?
Internauci zrobią tysiące memów itp...
Aby odbić się od dna trzeba upaść na nie . Chyba to był ten moment .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak to nie upublicznia? Ile razy w telewizji pokazywano nagrania z monitoringu, na których ktoś tam, coś tam, gdzieś tam. Przecież te kamery stawiają ZA NASZE PODATKI, to możemy chyba chociaż zobaczyć, co nagrywają... Nie popadajmy w bezpieczniacką paranoję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Monitoring zostanie udostępniony zainteresowanemu .
Z zasady policja nie upublicznia takich nagrań. Człowiek popełnia błędy nie znaczy to że ma być pogrzebana cała jego kariera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.