Facebook Google+ Twitter

Przemysław Wipler zakończył współpracę z Polską Razem. Poszło o Kongres Nowej Prawicy

„Byłem zwolennikiem współpracy wyborczej w wyborach do Parlamentu Europejskiego z Kongresem Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikke i te negocjacje nie zostały podjęte” – komentuje opuszczenie partii Jarosława Gowina Przemysław Wipler.

 / Fot. By Boston9 (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsW rozmowie z Polskim Radiem Wipler przyznał też, że drugim powodem rozstania była jego niezgoda na sposób tworzenia warszawskich struktur Polski Razem. „Moje środowisko nie było reprezentowane i uwzględnione przy jej budowie - powiedział.

Wypowiedź Wiplera potwierdziła czwartkowe doniesienia PAP, która przekazała informację od Jarosława Gowina o zakończeniu współpracy jego partii z Przemysławem Wiplerem. "Niestety podjąłem decyzję o wyczerpaniu formuły współpracy z Przemysławem Wiplerem" - powiedział PAP Gowin. Szef Polski Razem nie akceptował włączenia do szerokiego frontu na wybory europarlamentarne partii Korwin-Mikkego i nie zdecydował się na podjęcie w tej sprawie żadnych negocjacji.

Liderem warszawskiej listy PR został europoseł Paweł Kowal. Pierwsze miejsce w Krakowie zajmie Jarosław Gowin. Jak przypomina PAP, wśród "lokomotyw wyborczych" są też: Adam Bielan, Artur Zasada i Marek Migalski.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy w tytule nie ma błędu ? Solidarną Polską Ziobry ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.