Facebook Google+ Twitter

"Przenikacz osobowości" na Chodakowskiej w Warszawie

Dla fanów psychologii kryminalnej będzie to wielka gratka, dla niewtajemniczonych - wielka przygoda.

 / Fot. Okładka książki Dana Korema 9 października, w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej o godz. 15:30 odbędzie się spotkanie z Danem Korem.

Dan Korem jest niezależnym dziennikarzem dochodzeniowym, autorem, producentrm filmów dokumentalnych. Napisał m.in. książkę "Sztuka Przenikania Osobowości", która mówi o opracowanym przez siebie systemie szybkiego rozpoznawania profilu osobowości na podstawie obserwacji zachowań.

Jest prezesem firmy Korem & Associates (K&A), która wyszkoliła ponad 30 tysięcy profesjonalistów w zakresie szybkiego rozpoznawania osobowości.

Od lat szkoli agentów FBI, psychologów, policyjnych negocjatorów, ale też menedżerów i Dan Korem / Fot. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.ifpinc.com/Dan%20Korem%20-%20Head%20Shot%20-%20Color%20-%20Cropped.jpg&imgrefurl=http://urzędników wyższego szczebla.

Na piątkowym spotkaniu opowie o swoim doświadczeniu pracy w FBI, z negocjatorami i dyplomatami. Poruszy również temat zapobiegania przemocy wśród młodzieży, a także podkreśli wagę umiejętności rozpoznawania osobowości w biznesie, w kierowaniu zespołem i procesie rekrutacyjnym.

Jest to świetna okazja, aby posłuchać, jak pracuje jeden z najbardziej znanych trenerów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

rafal kos
  • rafal kos
  • 05.01.2012 23:30

witam, czy ktoś z was forumowicze wie gdzie można kupić tą książkę Dan Korem "Sztuka przenikania osobowości" proszę o info na forum

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.