Facebook Google+ Twitter

Przepis na oryginalny prezent

Kwiaty, książki, albumy, dobre wino – to prezenty bardzo lubiane, a jednocześnie bardzo znane. I jak tu się wyróżnić? Jak zaskoczyć obdarowywaną osobę?

 / Fot. Lech Muszyński PAPWiadomo, że w oczach osoby, której ofiarowywane są prezenty, najlepiej i najmilej będzie postrzegany gość, który da najoryginalniejszy prezent. Kluczem do owego „naj” jest pomysłowość, kreatywność oraz, co zadziwiające – zdjęcia. Przyczyniło się do tego zjawisko robienia przez ludzi aparatami cyfrowymi tysiąca zdjęć i nie wywoływanie ich. Firmy fotograficzne wymyśliły nowy sposób na wydrukowanie powstałych fotografii.

Obecnie wiele sklepów - głównie internetowych - proponuje zakup prezentów z twoim zdjęciem bądź osoby, która ma otrzymać upominek. Wybór jest naprawdę duży, zaczynając od obrazów, kalendarzy, kubków, podkładek pod myszki po damskie torby, puzzle, koszulki, czapki, poduszki, śnieżne kule i wiele, wiele innych rzeczy.

Fotogadżety zdobyły dużą popularność. Ich niewątpliwą cechą jest to, że nie spełniają wyłącznie swoich podstawowych i oczywistych funkcji. Ofiarowując znaną powszechnie rzecz z wydrukowanym zdjęciem, możemy jednocześnie podarować „pakiet codziennego uśmiechu”.

Pytacie jak? To proste. Wystarczy dać w prezencie kubek ze zdjęciem z wakacji jego przyszłego właściciela. Osoba codziennie pijąca z niego herbatę, mimo własnej woli, będzie spoglądała na fotografię. Przy tej prostej czynności towarzyszyć jej mogą miłe wspomnienia związane z wyjazdem. Ten zabieg pozwoli na ubarwienie szarej codzienności. To samo dotyczy kalendarza czy innych fotogadżetów.

Nie należy jednak ograniczać się do zdjęć przedstawiających ludzi, gdyż równie dobrze może to być jakiś ładny widok, zwierzę, kwiat, samochód itd. Znając zainteresowania osoby, której chcemy ofiarować prezent, możemy dać jej np. obraz z motylami, które ją fascynują. Dzięki temu, zostaje przekazana informacja, że nie tylko pamiętamy o jej święcie, ale również cenimy jej hobby.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Monika
  • Monika
  • 14.02.2012 17:33

Zapraszam do zajrzenia na strony: www.sztukawina.pl oraz www.scottishhouse.pl coś dla koneserów dobrych trunków oraz cen ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.