Facebook Google+ Twitter

Przepis na wygraną kampanię prezydencką

Tragedia pod Smoleńskiem, to duży bonus dla Jarosława Kaczyńskiego w szansach na wygranie wyścigu do fotela prezydenta Polski.

Jak to zwykle bywa tragedia jednym zabiera, drugim daje, jednym zabrała bliskich, innym przyniosła miejsce w sejmie, awanse na dowódców, awanse w hierarchii urzędów, instytucji i towarzystw.

Gdy wszyscy zastanawiali się czy Jarosław Kaczyński wystartuje w wyścigu o prezydenturę, ja byłam tego pewna, bo właśnie tragedia pod Smoleńskiem otworzyła przed Jarosławem Kaczyńskim szansę na zwycięską kampanię prezydencką.

Jednak pomimo poparcia wynikającego z fali współczucia, jego szanse na wygranie walki o fotel prezydenta nie są do końca przesądzone. Zastanawiałam się, co mogło by być taką kropką nad „i” w kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego. Doszłam do wniosku, że taką szansę Jarosławowi Kaczyńskiemu dałby brak kampanii.

Wystarczyło by, żeby 22 maja (oficjalne otwarcie kampanii), Jarosław Kaczyński ogłosił termin swojego ślubu i nazwisko narzeczonej, aby mógł sobie kompletnie odpuścić kampanię prezydencką. Histeria jaka w związku z tym wydarzeniem by zapanowała w mediach, wystarczyłaby za całą kampanię.

To byłaby swoista kropka nad „i”, wywiady z narzeczoną, z jej rodziną, znajomymi, spowodowały by, że niepotrzebna byłaby ze strony Jarosława Kaczyńskiego jakakolwiek merytoryczna kampania, a jego szanse na wygranie wzrosłyby do 66 procent, jeśli nie do 100 procent. Nie potrzebny byłby cały sztab wyborczy, czy specjaliści od kampanii wyborczych. Wystarczyłoby, aby Jarosław Kaczyński posłuchał mojej rady.


Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Z pewnością ożenek dodaje każdemu młodemu żonkisiowi. W przypadku szczęśliwego wyniku wyborczego, mielibyśmy także prezydentową. Czy ktoś wyobraża sobie prezydenta w stanie wolnym, czyli kawalera? Pawle, to jest to.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno byłoby głośno o Nim (i Jego narzeczonej) ale czy faktycznie ludzie by zmienili zdanie i głosowali na Niego?
Wątpię... ja był nie głosował.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto powinien występować w roli narzeczonej? Ma Pani w tym wzgędzie jakieś propozycje??????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, to by mogło wydatnie pomóc w wyścigu o fotel prezydenta.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawe spojrzenie na kampanię i choć szanse mocno przesadzone, to sporo w tym racji. 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.