Facebook Google+ Twitter

Przepraszamy za problemy w działaniu serwisu

Chciałem raz jeszcze przeprosić wszystkich użytkowników, których dotykają wszelkiego rodzaju niedoróbki i usterki jakie pojawiły się przy okazji wdrażania nowej wersji. Właśnie gdy piszę te słowa pojawiły się problemy z pocztą wewnętrzną - każdorazowo staramy się usunąć usterkę jak najszybciej.

W pierwszym tekście Witajcie w nowym serwisie! pisałem "Nie ma co ukrywać - zmian jest sporo, mogą pojawić się błędy i usterki. Liczymy jednak na Waszą wyrozumiałość"... Wdrożenie, niestety, nie obeszło się bez problemów technicznych. Wszystkich autorów, których naraziliśmy na jakiekolwiek kłopoty z logowaniem czy dodawaniem materiałów, zdjęć, galerii - przepraszamy. Jednocześnie deklarujemy, że trwają prace nad udoskonaleniem, zbieramy - jak już raz pisał Przemek Trubalski - wszelkie głosy o niedociągnięciach w działaniu Wiadomości24.pl.

Przepraszamy także autorów, którzy usunęli kiedyś z serwisu swoje konta pozostawiając jednak materiały. Są to Maciek Lewandowski i Adam Degler. Sposób prezentacji ich tekstów i zdjęć, jaki pojawił się w poniedziałek, nie zaspokajał ich roszczeń autorskich; otrzymaliśmy e-mail w tej sprawie od Adama Deglera, pojawił się też materiał w serwisie www.do.org.pl.

Naprawiamy szkodę i raz jeszcze podkreślamy, że nie było naszym celem zlikwidowanie przy tych materiałach imion i nazwisk autorów.

Jednocześnie stanowczo prosimy osoby, które publicznie sugerują złą wolę z naszej strony oraz celowe działanie, by wycofały swoje oskarżenia. Błąd, niedoróbka, zaniechanie - tak. Ale prosimy o staranne dobieranie słów i sprawdzanie faktów - to przystoi dziennikarzom obywatelskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Kolego Urbaniak (Dziennikarzu, publicysto, konferansjerze, redaktorze dyżurny portalu www.nowadeba.com.pl, redagujący także gazety gminne) OSOBĄ jesteś Ty, problemy powinniśmy zgłaszać właściwym osobom. Nie uczą tego w liceum?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ja proponuję przeczekać a problemy zgłaszać właściwym osobą a nie od razu unosić się i pisać bóg wie co.
Pozdrawiam wszystkich dziennikarzy obywatelskich;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogę ustawić dużego zdjęcia. Niby wszystko jest w porządku, właściwy format, wykadrowane, zapisane. Tylko zamiast zdjęcia wyświetla się napis "zdjęcie autora".

Komentarz został ukrytyrozwiń

A mi trochę źle chodzi galeria... Problemy z zapisywaniem zdjęć i ich podpisów...Ale co tam może się poprawi... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.05.2009 21:05

Już wszystko ok:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko, liczba artykułów jest mniejsza (u mnie też), bo linki, które się dodawało, zostały usunięte. Chyba, że jakieś moje arty też, ale ja tam nie pamiętam, co dokładnie miałam w dorobku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agnieszko. Tak jak Ci pisałem w rozmowie prywatnej problem zostanie zbadany i naprawiony.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.05.2009 19:07

No ja już nie wspomnę o tym,ze u mnie 4 artykuły zginęły bezpowrotnie. Ale co tam artykuły..jest nowy serwis:/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hura !!! Poczta już działa poprawnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i takie podejscie Red. Nacz. to rozumiem :) Czekamy na poprawki. A moim wlasnym skromnym zdaniem to cala ta rewolucja (przynajmniej jesli chodzi o szate graficzna) jest zupelnie ale tu zupelnie niepotrzebna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.