Facebook Google+ Twitter

Przeprosiny stawiają prezesa w roli królika doświadczalnego

Poziom dyskusji i rozmów polityków sięgnął piaskownicy, w której pieski osiedlowe zrobiły sobie ubikację.

Odpowiedzialność za słowa

Należy natychmiast opodatkować przemysł nienawiści i produkty słowne, które sprzedają nam partie polityczne. Politycy powinni ponosić odpowiedzialność finansową za nielegalną działalność, bo nie opodatkowaną, która szkodzi Polakom. Działają w szarej strefie polityki i czują całkowitą bezkarność za swe poczynania i wypowiedzi. Każdy polityk, który działa w przemyśle nienawiści powinien płacić sowite podatki. Politycy zamiast ponosić koszty swej uwłaczającej działalności są utrzymywani z naszych podatków i mają się całkiem dobrze.
Czas to zmienić.Dlaczego mamy płacić za ochronę


Każdy poseł zarabia około 12.000 zł i kolejne 10.000 zł dostaje na prowadzenie biura poselskiego. Euro poseł zarabia jeszcze więcej, bo 7.000 euro. Dlaczego podatnicy mają płacić za ochronę nieodpowiedzialnych posłów, którzy zamiast rozwiązywać problemy kraju postanowili wybrać osiedlową piaskownicę, w której naśladowali psiaki osiedlowe.
Obecna sytuacja jest wynikiem wzajemnej agresji, opluwania i manipulacji słownych. Sami więc powinni to piwo wypić, bo wspieranie się na podatnikach to raczkowanie zamiast politykowania. Dlaczego państwo ma płacić za ochronę Palikota czy Niesiołowskiego lub Kurskiego? Powinni zapłacić za ochronę sami - korzystają z prywatnych firm ochroniarskich.

Spustoszenie


Przemysł nienawiści sieje spustoszenie podobne do przemysłu dopalaczy. W obu sytuacjach konsekwencje są podobne. Ogłupianie narodu. Tym razem jednak politycy mają pełne portki strachu i są poważnie zastrachani. Czy musiała być zapłacona tak wysoka cena, by w końcu coś zrozumieli? Czy zrozumieli czy dalej z wystudiowaną miną będą mówić, ze to wina chorego psychotropowego prezesa? Dodatkowo eksperymentalne przeprosiny stawiają prezesa w roli królika doświadczalnego. Puszczona eksperymentalnie próbka przeprosin miał na celu przebadanie reakcji prezesa z góry założoną tezą, że nie przyjmie przeprosin, bo żyje w głębokiej traumie po stracie brata. Chore współczucie pokazane na sprzedaż rozjaśnia nam zamgloną postać psychotropowego prezesa o wielu osobowościach. Rodacy nie dajcie się ogłupiać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (78):

Sortuj komentarze:

Masz rację...nikt nie powie dlaczego ....PiS nie chce debaty na terenie PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widocznie temat zbyt trudny, że stanął w miejscu. Pokonywanie trudności daje lepszą perspektywę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto obojętnie z boku przygląda się, nie powinien narzekać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak się składa, że wszyscy wodzowie mają zbyt wysokie mniemanie o sobie. Wymagają i żądają, a NARÓD posłusznie daje... Teraz są wybory do samorządów terytorialnych i każdy kandydat się stara...
Znowu połowa społeczeństwa wybierze, a druga połowa będzie narzekać na brak demokracji i jakieś tam układziki etc. Jeśli nie zmienią się ludzie pod względem mentalności i przekonań co do możliwości zmiany tego co jest, będzie... Kończę. Nie będę nikogo zgnębiać. Idźmy na wybory!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proponuję więc zmianę regulaminu W24 ...Komentarze powinny liczyć się po odjęciu komentarzy autora ....np.100(73)..liczba komentarzy wszystkich i w nawiasie liczba komentarzy po odjęciu komentarzy autora. Ta liczba w nawiasie powinna decydować, który tekst jest na pierwszej stronie. Pozwoli to na uniknięcie choćby częściowe zarzutów o nabijanie komentarzy przez autora. Prawda ,że sprawiedliwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nauczycielu ... Dodam pani Jadwigo komentarz, aby pani mogła naprawdę prześcignąć w komentarzach mój tekst. Od wczoraj pani tekst łamie regulamin W24 ...pod moim tekstem wciąż widnieje 73...a wczoraj nie było żadnego....bardzo pani współczuję i pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aha rozumiem wczoraj był na W24, a dziś pracuje na innym portalu ...ciekawe czy da się z tego wyżyć

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
  • Roman Kożminski
  • 28.10.2010 22:53

On miesza na innych stronach !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

A...dzisiaj ma wolny dzień, ale ciekawe czy mu płacą

Komentarz został ukrytyrozwiń
Roman Kożminski
  • Roman Kożminski
  • 28.10.2010 22:30

Zgadza sie Jacenty!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.