Facebook Google+ Twitter

Przerażajaca satyra z ludzkiego życia. Nowy album Leonarda Cohena

Od dzisiaj w angielskich klubach można kupić nową płytę Leonarda Cohena, "Old Ideas". W USA premiera płyty odbędzie się jutro.

 / Fot. Rama/CC 2.0Jest to pierwsza płyta kanadyjskiego poety, kompozytora oraz piosenkarza od 8 lat. Album został bardzo dobrze przyjęty przez prasę. Oto co o nim piszą media:

Według BBC to "doskonała płyta niezapomnianego artysty". "The Rolling Stone" stwierdza, że "Old Ideas to nie płyta o starości, ale o kobietach, namiętnościach, narkotykach, Bogu, modlitwie". Z kolei według "New Musical Express" - Cohen nie stracił swojej pasji oraz nieskazitelnego spokoju w muzyce. "The Guardian" uważa, że płyta to "pasja i strata, niepowodzenie i przebudzenie, przerażająca satyra ludzkiej egzystencji i nieunikniony koniec".

Jest to 3 płyta Cohena po wznowieniu kariery. Artysta ma obecnie 78 lat i być może jest to jego ostatnie słowo w muzyce. Fani Cohena będą usatysfakcjonowani - jest tutaj wszystko za co go kochają: romantyzm, melancholia, subtelność, marzycielski urok, no i niezmieniający się od lat charakterystyczny, charyzmatyczny głos. Tak jak to było przy poprzednich płytach, "Old Ideas" to muzyka nie tylko do słuchania, ale przede wszystkim rozmyślania. Pozycja obowiązkowa dla fanów Leonardo Cohena.

Najlepszy utwór płyty:
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.