Facebook Google+ Twitter

"Przerażenie". Więźniowie z Jeleniej Góry zagrali w spektaklu

Areszt śledczy w Jeleniej Górze, w którym przebywa 300 osadzonych, może poszczycić się nowatorskimi projektami resocjalizacyjnymi. Jednym z nich jest „Teatr za Murem”. W grudniu, aktorzy-więźniowie zaprezentowali spektakl "Przerażenie" wg sztuki Samuela Becketta "Czekając na Godota" w reż. Tadeusza Wnuka.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: "Teatr za murem” to projekt, będący efektem współpracy aresztu śledczego z Teatrem im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze. Fot. Archiwum Aresztu Śledczego
"Teatr za murem” to projekt, będący efektem współpracy aresztu śledczego z Teatrem im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze. Fot. Archiwum Aresztu Śledczego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przepraszam Jadziu, w ferworze dysputy nad przyszłością w24 wpis umknął mej uwadze. Tak pamiętam. Uważam takie działania za pożyteczne i skuteczne. Zresztą wiele można pisać na temat dlaczego, z jakich powodów, w jakich okolicznościach ludzi ci znaleźli się na społecznym marginesie. Przygotowuję galerie na temat udziału osadzonych w akcji Owsiaka. Nie pierwszy raz zaskakuje mnie poziom artystyczny ich prac. Samo życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może coś w tych ludziach "zmięknie" ? Projekt podobny, ale chyba z trudną młodzieżą prowadził w N.Hucie aktor-poseł, pan Fedorowicz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.