Facebook Google+ Twitter

Przerwany koncert Kultu w Katowicach. Pękły barierki bezpieczeństwa

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2010-11-06 21:05

Grupa Kult występująca w katowickim Spodku przerwała koncert w sobotę o godz. 19.50. Powodem jest napierający tłum fanów, który niszczy barierki bezpieczeństwa.

Kult / Fot. Marek Zakrzewski/PolskapresseW katowickim Spodku w ramach tradycyjnej październikowo-listopadowej pomarańczowej trasy gra w sobotę zespół Kult. Kazik Staszewski i jego koledzy prezentują zestaw największych przebojów Kultu.

Niestety o godz. 19.50 koncert został przerwany, światła zapalone, a fani poproszeni o wyjście z płyty Spodka do holu, bo napierający tłum powyginał barierki bezpieczeństwa.

Kult / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Kult_-_concert_in_Warsaw.jpg&filetimestamp=20070807232333- Kazik Staszewski od dłuższego czasu mówił ze sceny, aby fani się odsunęli, bo zaczynało być naprawdę groźnie. Widziałam, jak w jednym miejscu coś pękło i ochroniarze pospiesznie coś naprawiali ustawiając kolejny rząd barierek. Wreszcie sytuacja stała się tak poważna, że Kazik zdecydował się przerwać występ - relacjonuje dziennikarka Dziennika Zachodniego Ola Szatan, która jest w sobotę na koncercie Kultu.

Przerwa trwała ponad 20 minut i właśnie teraz koncert został wznowiony.

Czytaj więcej:
Dziennik Zachodni

PS, OSZ

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wyprostowali barierki czy graja bez publiki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.