Facebook Google+ Twitter

Prześlij miłosną Walentynkę za pomocą Slidestory

14 lutego obchodzimy Walentynki, czyli święto zakochanych, które w Polsce zyskuje coraz większą popularność. W tym dniu zakochani szukają oryginalnych sposobów na wyznanie miłości.

 / Fot. SlidestoryNajczęściej wykorzystywane są do tego kartki pocztowe i SMS-y, ale uczucie można przecież wyrazić na wiele różnych sposobów, zwłaszcza gdy znajdujemy się daleko od ukochanej osoby i nie możemy wręczyć walentynki osobiście. Rozwiązaniem może być Slidestory.pl, bezpłatne narzędzie do tworzenia multimedialnych prezentacji. Za pomocą ciekawego pokazu slajdów w łatwy sposób możemy przesłać nietypową walentynkę swojej drugiej połówce. Do stworzenia prezentacji warto wykorzystać wyjątkowy szablon stworzony specjalny na tę okazję.

W Polsce Walentynki swoją popularność zdobyły w latach 90. XX wieku, i popularność ta stale rośnie. 14 lutego to dzień, w którym wszyscy wyznajemy lub otrzymujemy dowody sympatii. Stałym elementem tego święta jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Czerwone, najczęściej w kształcie serca, opatrzone wierszykiem, a często i miłosnym wyznaniem. Ze świętem łączy się również zwyczaj obdarowywania partnera walentynkowymi upominkami w postaci kwiatów, słodyczy, pluszowych maskotek, jak również bardziej osobistych elementów garderoby.

A co jeśli nasza ukochana osoba znajduje się daleko od nas i nie możemy zrobić tego osobiście? Z pomocą przychodzi Slidestory.pl, czyli multimedialny pokaz slajdów. Taka prezentacja może zawierać zdjęcia ze wspólnie spędzonych chwil, grafikę za pomocą której wyznamy miłość lub po prostu miłosny wiersz. Dodatkowym atutem z pewnością będzie możliwość dołączenia do prezentacji wybranej przez siebie muzyki. Bo przecież każda zakochana para ma swoją piosenkę, prawda?

Walentynkę za pomocą Slidestory.pl stworzymy w ciągu kilku minut, a następnie możemy ją udostępnić tylko jednemu określonemu adresatowi, dzięki czemu zachowamy całkowitą dyskrecję. Osoba, której w ten sposób wyznajemy miłość otrzyma link do pokazu slajdów, za pomocą którego odtworzy nasze miłosne wyznanie. Jeśli Wasze uczucie jest na tyle silne, że chcecie je ogłosić całemu światu, możecie taką walentynką podzielić się z przyjaciółmi poprzez serwis Facebook.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie brakuje ofert tego typu, multum wkoło. Przez to chyba idea ubożeje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.