Facebook Google+ Twitter

Przesłuchanie do CoMety

Jeden z warszawskich teatrów zaprasza na odbywający się 29 września casting. Chętni powinni zjawić się w Białołęckim Ośrodku Kultury o godz. 19.

Casting do Teatru CoMeta / Fot. BOKWe wtorek odbędzie się casting do grupy teatralnej Białołęckiego Ośrodka Kultury (ul. Vincenta van Gogha 1). O godz. 19 powinni się stawić utalentowani aktorsko, mający minimum 20 lat, młodzi ludzie. W ramach przygotowań należy opanować na pamięć co najmniej jeden tekst wybranego przez siebie fragmentu prozy. Jest to etap obowiązkowy, po którym następuje drugi i decydujący - czyli zadawanie etiud.

Ta część przesłuchania polega na wykonywaniu zadań wyznaczonych przez członków zespołu. Przygotowany tekst prezentuje się w różnoraki sposób: jako przemowę w sejmie, z pozycji po uszy zakochanego czy w celu wywołania ostrej awantury. - Etap ten służy zbadaniu elastyczności, potencjału aktorskiego, wachlarza środków i przede wszystkim wyobraźni, fantazji i otwartości. Na tych walorach zależy nam najbardziej - wyjaśnia Aneta Muczyń, reżyser i kierownik zespołu.

Kolejne castingi odbędą się 3 oraz 6 października. Dopiero po trzecim dniu przesłuchań uczestnicy zostaną powiadomieni o wynikach. W tym sezonie grupa będzie pracować nad dwiema sztukami: „Kubuś i jego pan” Milana Kundery oraz „Dusia, Ryba, Wal i Leta” Pam Gems.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.