Facebook Google+ Twitter

Przestrzeń Rozwoju - inspiracja, wiedza i nowe umięjętności

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-04 10:12

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie rozpoczyna działalność ośrodka edukacyjno-szkoleniowego Przestrzeń Rozwoju, który działa na terenie wszystkich wydziałów WSP TWP.

Przestrzeń Rozwoju – inspiracja, stymulacja, relaks, wiedza i nowe umiejętności

Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie rozpoczyna działalność ośrodka edukacyjno-szkoleniowego "Przestrzeń Rozwoju", który działa na terenie wszystkich wydziałów WSP TWP tj. w Warszawie, Katowicach, Olsztynie, Lublinie, Szczecinie i Człuchowie.

Przestrzeń Rozwoju oferuje spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata kultury, nauki, polityki i biznesu; wykłady otwarte, szkolenia, kursy i warsztaty, zarówno płatne i bezpłatne.

Oferta Przestrzeni Rozwoju skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym, które świadomie chcą planować lub dalej rozwijać swoją ścieżkę zawodową i poszerzać swoje horyzonty oraz dobrze funkcjonować w społeczeństwie. Propozycja edukacyjna kierowana jest do młodzieży ze szkół średnich, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i zawodowym.

Ośrodek obecnie oferuje "Akademię Słowa"– warsztaty z emisji głosu i wystąpień publicznych prowadzone przez dziennikarzy telewizyjnych i radiowych, warsztaty dziennikarskie i Media Relations, warsztaty z zakresu technik szybkiego czytania i technik pamięciowych, autoprezentacji, redukcji stresu, doradztwa zawodowego, zarządzania sobą w czasie i komunikacji.

Dodatkowo odbędzie się cykl spotkań pt. "Szukając swojej drogi rozwoju" z udziałem: Beaty Pawlikowskiej, Martyny Wojciechowskiej, Doroty Wellman, Katarzyny Montgomery, Renaty Arendt- Dziurdzikowskiej, Iwony Majewskiej-Opiełki i Magdaleny Knitter.

W Przestrzeni Rozwoju będzie można spotkać dziennikarzy mediów drukowanych: Marcelinę Szumer i Pawła Wieczorka oraz dziennikarzy z TVN – Beatę Tadlę, Patrycję Redo, Jakuba Poradę i Tomasza Sandaka.

11 kwietnia br. odbędzie się spotkanie z Renatą Arendt-Dziurdzikowską - trenerką rozwoju osobistego coachem oraz dziennikarką "Zwierciadła" i będzie to pierwsze spotkanie z cyklu wykładów pt. Szukając swojej drogi rozwoju.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.