Facebook Google+ Twitter

Przeszłość blizej nas...

W Hamburgu do 31 stycznia 2010 w Oberpostdyrekcji przy Dammtorwall 8 obejrzeć można znakomitą wystawę Tutanchamuna, ktorą polecam. Polecam także pomniki pamieci i przyrody na cmentarzu w HH-Ohlsdorfie.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Replika grobu Tutenchamuna przy starej dyrekcji pocztowej w Hamburgu. Fot. Andrzej Szelbracikowski
Replika grobu Tutenchamuna przy starej dyrekcji pocztowej w Hamburgu. Fot. Andrzej Szelbracikowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Andrzeju wiele weny twórczej, wspaniałego pióra, oraz pogody ducha…

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystawa Tutenchamuna jest już tylko do końca tego tygodnia w Hamburgu!! Kto chcial to ją zobaczył...Rozczarowanych zapraszam do moich nowych galerii, a zebrało się ich już kilka ; ))

- Tutenchamun nie przyniósł mi szczęścia, może także poczuł się urażony?? -Bo gdy przejeżdżałem rowerem obok jego nowej siedziby w Hamburgu; gumki od bagażnika weszły mi w oś roweru... - widać Boski wciąż czuwa nad porządkiem rzeczy ; ))))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.12.2009 09:52

Wskoczylam tutaj radosnie w nadziei obejrzenia galerii przygotowanej przez profesjonaliste i....niestety, Panie Andrzeju.... co fakt, to fakt.
Moze nastepna? Bardzo chetnie obejrze i zachecona - odwiedze Hamburg.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tytul artykulu jest "Przeszlosc blizej nas!" i zawiera zarowno pomniki przeszlosci: bliższej i dalszej, jak i natury.
Czesc reportazu odnosnie "Tutenchamona" znajduje sie przy U1 Stephanplatz w HH. I ma zachęcić zwiedzajacych miasto Hamburg do odwiedzenia tej wystawy!! - Podalem miejsce wystawy w nazywnictwie niemieckim, azeby Polakowi bylo latwiej odnaleść punkt wystawy.

-Gdyby Pan faktycznie był zainteresowany tą wystawą w HH - nic by Panu nie dalo - w tym konkretnym przypadku, moje przetlumaczenie tej nazwy "Dyrekcja wyższa poczty" na jezyk polski!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z zajawki wynika, iż galeria ma być relacją z wystawy - domyślam się, że chodzi o Tutenchamona - faraona XVIII dynastii, bo Pan używa określenia Tutenchamun. 3 pierwsze zdjęcia są nieostre i moim zdaniem nie nadają się do publikacji. Dalsza część nie jest powiązana wystawą i zawiera kadry w mojej opinii niestrawne. Pisze Pan o sobie, iż jest malarzem-artystą. Wydaje mi się, iż tytułowanie się w ten sposób zobowiązuje do zachowania pewnego poziomu, zwłaszcza że pewne zasady są podobne zarówno dla malarastwa, jak i fotografii. No i wreszcie termin "Oberpostdyrekcja" - nie występuje w języku polskim takie słowo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.