Facebook Google+ Twitter

Przetrwać Euro i nie zwariować. Miniporadnik dla kobiet

Niecałe trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Uwaga, kobiety! Niebawem nasi mężczyźni zasiądą przed telewizorami z zapasem puszek zawierających niskoprocentowy alkohol, niezdrowymi przekąskami i zaproszą kolegów. Wszyscy zarzucą na szyję biało-czerwone szaliki, a zachowaniem zaczną przypominać małych chłopców. Tak, tak! Będą okrzyki, podskoki i inne, nieokreślone bliżej wybuchy różnych emocji.

I tak przez blisko miesiąc. Bo na meczach polskiej reprezentacji się nie skończy! Będą oglądać, w miarę możliwości, wszystkie. Aż do finału. Tracimy na miesiąc partnera - to pewne! Co więc zrobić ze sobą przez ten czas? Po pierwsze: mamy niepowtarzalną (znaczy powtarzalną, ale tylko raz na 4 lata) okazję, żeby pobyć w babskim gronie. Wspólny grill z przyjaciółkami, żadnych facetów - to jest pomysł!

Jako że partnerzy będą zajęci kibicowaniem, może nawet uda się Wam zorganizować kilkudniowy wypad? Najlepiej do jakiejś małej, spokojnej miejscowości, żeby od tego Euro faktycznie odetchnąć. Kobiety, jak to kobiety - we własnym gronie, na plotkach zawsze spędzą miło czas.

Faceci nie lubią zakupów. A my tak! Nadchodzi właśnie czas, kiedy możemy wyruszyć na podbój galerii i centrów handlowych, bez wyrzutów sumienia, że zostawiamy partnera samego. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że zauważy nową odzież od razu. Ale za miesiąc, jak mecze się skończą i emocje opadną, prawdobodobnie zainteresuje się nową zawartością szafy (i stanem konta rzecz jasna!).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Croccodile
  • Croccodile
  • 29.05.2012 16:34

no właśnie przecież jest też część facetów która nie ogląda piłki nożnej i się nią nie interesuje. mam nawet kilku takich znajomych. stwierdzli ze się miksują z euro. zreztą teraz jest mnóstwo opcji żeby sobie zorganizowac czas, są portale z wycieczkami, grupery, grupony, koncerty itd

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dominik Lenart
Być może są takie kobiety, ja jednak do nich nie należ - wolę siatkówkę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyjątki stanowią regułę :) Są mężczyźni, którzy nie oglądają, oraz kobiety, które oglądają :) To akurat porady dla tej części pań, które reagują alergią na piłkę nożną :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

kobiety także interesują się piłką nożna i razem z nimi można oglądać przecież Euro 2012 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre rady zawsze w cenie! Ja to mam szczęście - mój mąż nie ogląda meczów :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.