Facebook Google+ Twitter

Przez 4 lata molestował 8-letnią siostrzenicę. Grozi mu 12 lat więzienia

27-letni mężczyzna począwszy od 2007 roku do września 2011 r. w Zielonej Górze, wykorzystywał seksualnie swoją siostrzenicę. Przebywa już w areszcie i grozi mu kara 12 lat więzienia.

Pięć miesięcy temu spacerująca para w lesie w okolicy Zielonej Góry zauważyła na polnej drodze wózek do przewozu drzewa, zaś w oddali spostrzegła leżącą na plecach małą dziewczynkę w wieku ok. 5-7 lat i leżącego przy niej w średnim wieku mężczyznę, który - według spacerującej pary - dopuszczał się wobec dziecka „innej czynności seksualnej”.

Spacerowicze natychmiast powiadomili policję o ujawnionym przez nich zdarzeniu. Mężczyznę zatrzymano do wyjaśnienia sprawy, zaś dziewczynkę odwieziono i przekazano matce. Ale jeszcze tego samego dnia, w czasie kiedy składali zeznania świadkowie zdarzenia, na komendę policji w Zielonej Górze przybyła matka owej 8-letniej dziewczynki i złożyła zawiadomienie o molestowaniu seksualnym przez 27-letniego brata.

- Wujkowi dziewczynki zarzucono, że działając w krótkich odstępach czasu doprowadzał ją do obcowania płciowego, do poddawania się innym czynnością seksualnym, w tym do wykonywania takich czynności seksualnych, a także prezentował małoletniej wykonywanie takich czynności – informuje W24 prokurator Grzegorz Szklarz, rzecznik prasowy zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

W toku prowadzenia śledztwa ustalono, że do molestowania seksualnego dochodziło od około 2007 roku i było to zawsze, gdy siostrzenica pozostawała sama w towarzystwie wujka. Czyny o charakterze pedofilskim dokonywane były także w czasie wspólnych spacerów do lasu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

5644
  • 5644
  • 24.01.2012 18:27

Wykastrować zwyrodnialca!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.