Facebook Google+ Twitter

Przez trzy godziny w Olsztynie nie było prądu

Do awarii doszło o godzinie 16.31. Na ulicach Sielskiej i Warszawskiej nie działała sygnalizacja świetlna. Jak zapewnia dyżurny miasta Marek Olszewski, aktualnie wszystko jest już w porządku. Nie wiadomo, co było przyczyną awarii.

Prądu nie było między innymi na osiedlach Wojska Polskiego, Podgrodzie, Dajtki, Osiedle Mleczne, Likusy i Zatorze. – Brak elektryczności nie spowodował żadnych szkód. W szpitalach po 1 minucie od wyłączenia prądu, włączyło się zasilanie zastępcze – mówi dla Wiadomości24.pl Marek Olszewski. Z jego informacji wynika, że awarii uległ główny punkt zasilający sieci energetycznej. O godzinie 19.39 problem został naprawiony. Aktualnie prąd jest już w całym mieście.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Mamy tu zdanie jednej strony. A gdzie rzetelność - gdzie opinia choćby jednego miszkańca? A może ktoś jest poszkodowany. Może trzeba było poczekać parę godzin i jednak zrobić wywiad choć z jednym Warmiakiem? Może poda kogoś do sądu za straty? Dyżurny reprezentuje jedną stronę i oczywiste jest, że nie powie - mamy straty...

Komentarz został ukrytyrozwiń

O, po odświeżeniu zmieniła się nazwa miasta!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurczę, ale news dnia! Po nazwie Dajtki poznaję, że to Olsztyn (bywam tam od czasu do czasu). U nas, w Redłowie (Gdynia), też zanika do zera napięcie. Czekam na awarię i zaraz dam Wam znać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Olsztynie, nie Olszynie ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.